Ticari araç fuarı kapılarını açıyor

Ticari Araçlar ve Yan Sanayi Fuarı, 3 Aralık'ta kapılarını açıyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek fuara, Ford Otosan, Anadolu Isuzu, Otokar, Tata ve Chery katılıyor

Salı 24.11.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 23.11.2009
ABONE OL
Comvex Ticari Araçlar ve Yan Sanayi Fuarı, 3 Aralık'ta kapılarını açıyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek fuar, 6 Aralık tarihine kadar ziyaret edilebilecek. Tasarruf tedbirleri nedeniyle, ana merkezlerden onay alamayan markalar bu yıl fuara katılamadığı için, katılımcı firma sayısı 5'te kaldı. TÜYAP, Otomotiv Sanayi Derneği (OSD), Ticari Araç İthalatçıları Derneği (TAİD) ve Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) işbirliğiyle 3-6 Aralık tarihlerinde düzenlenecek 'İstanbul COMVEX, Ticari Araçlar ve Yan Sanayi Fuarı'na üretici şirketlerden sadece Ford, Anadolu Isuzu ve Otokar katılırken, ithalatçı firmalardan ise Tata ve Chery yer alıyor. Fuarda, yolcu taşımacılığında kullanılan araçlar, ağır ticari araçlar, yük taşımacılığında kullanılan hafif ticari araçlar (kamyonet, panelvan, minivan) araç üst yapıları, akslar, şanzıman, ısıtmasoğutma sistemleri, fren sistemleri, elektronik sistemler, koruyucu yağlar, akümülatörler, servis ekipmanları, yedek parça ve araç aksesuarları dahil olmak üzere tüm sektörün ürünleri bir araya gelecek. Son yıllarda yapılan yatırımların sergileneceği bu fuarda, yedek parça sanayi firma temsilcileri ana sanayi firmaların temsilcileri ile bir araya gelerek, geleceğin projelerine yönelik stratejik görüşmeler de gerçekleştirecekler.

FORD'DAN YOL YARDIM HİZMETİ HEDİYE
Ford Otosan'ın 50'inci kuruluş yılı kampanyasında; (Cargo hariç) tüm ticari araçlara 50 aylık ödeme planı ve aylık 500 TL taksit imkanı sunuluyor. Aynı zamanda, 50 ay garanti ve yol yardım hizmeti ve 5 bin TL'ye varan indirimler sunuluyor.