SABAH otomotive 'gaz' veriyor

Otomotiv dünyasına yön veren isimler, SABAH Gazetesi'nin otomotiv haberciliğinde üstlendiği rolü değerlendirdi. Otomotivcilerin ortak görüşü; SABAH'ın sektörde fark yaratan haberlere imza atarak, öncülük etmesi

Bu yıl 25'inci yaşını kutlayan SABAH Gazetesi, otomotiv haberleriyle sektörün nabzını tutuyor. Dünya otomotivindeki gelişmeleri, değişimleri detaylarıyla aktaran SABAH, Türkiye'nin en çok okunan aylık otomobil gazetesi Otomarket'le de fark yaratıyor. Türk otomotiv sektörüne yön veren otomotiv sektörü temsilcileri, SABAH'ın 25'inci yaşını mesajlarıyla kutladılar:

KAMİL ESER Anadolu Grubu Otomotiv Grup Başkanı:
Otomotiv sektöründe birçok ilke imza attı

SABAH otomotiv ekibine, sektöre olan değerli katkılarından dolayı teşekkür eder, otomotiv pazarındaki gelişmeleri sonraki yıllarda da ilkeli, seviyeli ve doğru haber anlayışından vazgeçmeden devam etmesini temenni ederiz

MEHMET BULDURGAN Temsa Global CEO:
SABAH'ın otomotive katkısı büyük
Her fırsatta, otomotive destek veren Sabah Gazetesi, sektörümüzün Türkiye'nin bir numarası olmasında önemli katkılarda bulunmuştur. Başta Otomotiv Editörü Ufuk Sandık ve emeği geçen tüm SABAH ailesini tebrik ederim.

ALİ HAYDAR BOZKURT Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO:
Türkiye ekonomisi ve otomotiv adına teşekkürler
Türk otomotiv sektörüne sağlamış olduğu katkılar nedeniyle teşekkürlerimi sunarım. COTY üyeliği ile uluslararası camiada ülkemizi temsil eden Ufuk Sandık'ın bizim için bir gurur kaynağı olduğunu ayrıca belirtmek isterim.

TARIK TUNALIOĞLU Oyak Renault Otomobil Fabrikaları Gen. Md:
SABAH, otomotiv sektörünün gözü, kulağı, sesi gibi
Türkiye ve sektörümüzle birlikte büyüyen, gelişen SABAH Gazetesi'nin 25'inci yılını kutluyor; tüm mensuplarına başarılı ve değerli çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyor ve nice 25 yıllarda birlikte olmayı diliyorum.

İLKİM SANCAKTAROĞLU Nissan Otomotiv Gen. Md Yrd:
Özel otomotiv sayfalarını yakından takip ediyoruz
Başta ekonominin lokomotifi otomotive özel olarak hazırlanan otomotiv sayfalarınız olmak üzere ekonomi ve genel gündem ile ilgili gelişmeleri yakından takip etme imkânı tanıdığınız gazetenizi okumaktan keyif alıyoruz.

MEHMET DEMİRPENÇE BMC Sanayi ve Ticaret A.Ş. CEO :
Otomotivdeki gelişmeleri ilk SABAH'ta okuyoruz
Otomotiv sektörünün bir mensubu olarak, ekonomiye yön veren haberleri Sabah'tan takip ediyorum. Ayrıca otomotivle ilgili gelişmeleri, farklı haberleri ilk SABAH'tan okumak editöryal başarının bir göstergesi olsa gerek.

MURAT GÜRÜNLÜ Infiniti, Subaru, Yokohama Genel Müd:
Otomotivde güvenilir bilgi kaynağı
Otomotiv sayfaları ile otomotiv sektörünün nabzını tutmaya kesintisiz devam eden, bize her zaman güvenilir bir bilgi kaynağı olan SABAH; tam 25 yıldır uzman ve deneyimli kadrosu ile yayın hayatını sürdürüyor.

BİZE ULAŞIN