Fiat'tan dizel Bravo kampanyası

Fiat, ''Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Bravo'' kampanyasıyla benzinli ve dizel motorlu Fiat Bravo model ailesinin fiyatlarını 5 bin lirayı aşan indirimler sunuyor.

Fiat açıklamasına göre, Fiat, kompakt hatchback sınıfı olarak ön plana çıkan Fiat Bravo model ailesi için ekonomik bir kampanyaya imza atıyor. Bu bağlamda ''Benzinli Fiyatına Dizel Fiat Bravo'' kampanyasıyla Fiat Bravo model ailesinin 1.6 litre 105 ve 120 HP'lik multijet motorlu versiyonlarına, 5 bin lirayı aşan indirimlerle 1.4 litre benzinli Fiat Bravo versiyonları fiyatına satın alabilme imkanı sunuluyor.

Bununla birlikte Kasım ayı boyunca Fiat Bravo dahil olmak üzere Fiat markalı bir otomobil satın almayı planlayan tüm müşterilere, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans kanalıyla 30 bin liraya kadar 36 ay vade ve yüzde 0,52 faiz avantajıyla ekonomik kredi kullanabilme ayrıcalığı da sunuluyor.

Fiat Bravo, 4,34 metrelik uzunluğu, 1,79 metrelik genişliği ve 2,60 metrelik aks mesafesiyle kabin içinde 5 kişi için geniş bir yaşam alanı sunabiliyor. 400 litrelik bagaj hacmiyle de dikkat çeken Fiat Bravo'nun arka koltukları yatırıldığında 1175 litrelik yükleme alanı elde edilebiliyor. Euro NCAP'ten yolcu ve araç güvenliğinde 5 yıldız, çocuk güvenliğinden ise 3 yıldız almayı başarabilen Fiat Bravo, hem aktif hem de pasif güvenlik sistemleriyle yolcularını maksimum korumayı başaran modellerin başında yer alıyor.

BİZE ULAŞIN