Audi E-Tron Quattro Concept tanıtıldı

Frankfurt Otomobil Fuarı'nda geride kalmayan Audi, gerçekleşen etkinliğinde E-Tron Quattro Concept elektrikli SUV modelini tanıttı. İşte detayları ile Audi E-Tron Quattro Concept.

Audi E-Tron Quattro Concept tanıtıldı
Frankfurt Otomobil Fuarı bildiğiniz gibi 17-27 Eylül tarihleri arasında gerçekleşiyor. Fuar başlamadan otomobil üreticileri yeni modellerini tanıtmaya başladılar bile. Audi'de rakiplerinin gerisinde kalmadan kısa süre önce E-Tron Quattro Concept elektrikli SUV modelinin tanıtımını gerçekleştirdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Audi'nin ilk elektrikli SUV modeli olan E-Tron Quattro Concept, tasarım tarafında keskin detayları ile öne çıkıyor. 2018 yılında son kullanıcıya ulaşması beklenen elektrikli SUV modelinin bir önizlemesi olduğu söylenen E-Tron Quattro Concept, hem tasarım hem de performans tarafında son derece güçlü.

E-Tron Quattro Concept ile hızlı şarj ve uzun pil ömrü

Tam şarjlı durumda 500 kilometre mesafeye kadar yol alabilen E-Tron Quattro Concept, 429 beygirden 496 beygir güce ve 800 nmm torka kadar ulaşabiliyor. Maksimum 210 km/s hıza ulaşabildiği belirtilen model, 95 kw/saat şarj ünitesi ile kablolu ve kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Ayrıca Audi'nin 150 kW DC hızlı şarj özelliği ile 50 dakikada tam edilebiliyor. Ek olarak E-Tron Quattro Concept'in tavanındaki güneş panelleri ile ek enerji sağlanabilmekte.

2018 yılında son kullanıcıya ulaşması beklenen elektrikli Audi SUV modelinin pek çok özelliğine sahip olduğu söylenen E-Tron Quattro Concept, 2018 yılında son kullanıcıya nasıl yansıyacak merak edilmekte.

BİZE ULAŞIN