İlk kez türk tüketicilerle buluşuyor!

Peugeot, bu yıl 16'ıncısı düzenlenen Uluslararası Otomobil Fuarı Auto Show 2017'de, 14 modelini yeni mimarisiyle göze çarpan standında otomobil severlerle buluşturuyor.

İlk kez türk tüketicilerle buluşuyor!

SUV segmentine tamamen yeni bir soluk getiren yedi koltuklu Yeni SUV Peugeot 5008 ve hafif ticari araç pazarına iddialı giriş yapmaya hazırlanan Yeni Peugeot Traveller Türk tüketicilerle ilk kez buluşuyor.

Ayrıca otomobil severlerin efsane olarak adlandırdığı 208 GTI by Peugeot Sport modeli ve sportif karakteri ile 308 GTi by Peugeot Sport'da markanın sportif genlerini öne çıkararak performans alanında yerlerini alıyor.

Peugeot, yeni 5008 SUV modeliyle her geçen gün daha da büyüyen Compact SUV pazarında üç temel hedefe odaklanmış durumda: markanın sınıf atlama stratejisini sürdürmek, uluslararası pazarlarda başarı yakalamak ve yedi koltuklu Compact SUV pazarında öncü olmak. Yenilikçi ve fütüristik Peugeot i-Cockpit'in en yeni ve güncel hali sürücü ve beraberindeki yolculara benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Kompakt boyutlara sahip direksiyon simidi, konsola entegre 8 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran ve 12.3 inç büyüklüğündeki dijital headup display gibi özelliklerle yeni Peugeot i-Cockpit üstün grafikleri ve şık animasyonlarıyla sürücünün hayatını kolaylaştırıyor. Dokunma hassasiyeti yüksek ekran sürücünün ihtiyacı olan bilgileri hızlı ve okunması kolay bir görünümle ekrana yansıtıyor.

TÜRK TÜKETİCİLERLE BULUŞUYOR

Sürücü bu ekran üzerinden: radyo, klima, uydu navigasyon, araç ayarları ve telefon gibi bilgilere kolaylıkla erişebiliyor. Yeni Peugeot 5008 SUV, 2.8 metrelik dingil mesafesiyle Compact SUV pazarınında öne çıkıyor.

4.64 metre uzunluğu ile kompakt boyutlar ortaya koyan yeni Peugeot 5008 SUV; yeni Peugeot 3008 SUV'dan 19 cm ve orijinal 5008 versiyonundan ise 11 cm daha uzun. Kompakt dış boyutlar ortaya koyan yeni Peugeot 5008 SUV buna karşın geniş bir yaşam alanı sunuyor. 2016 Cenevre Otomobil Fuarında dünya tanıtımı yapılan Peugeot Traveller, Türkiye'de Combispace ve VIP Shuttle dünyasına son derece iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Peugeot Tasarım bölümü markanın SUV ve binek modellerinin yeni tasarım dilini bu sınıfa da taşıdı. Böylece Traveller, iddialı bir görünüm sergiliyor.

BİZE ULAŞIN