3 bin TL nakit indirim desteği veriyor

3 bin TL nakit indirim desteği veriyor
Fiat Professional, kasım ayı boyunca birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Kampanyada Fiat Doblo Combi modellerinde, 5 yıllık uzatılmış garantiyle birlikte 40 bin TL'ye kadar 20 ay vadeyle 0 faizli kredi avantajı sunulurken, Fiat Doblo Cargo, Fiorino Cargo, Fiorino Combi ya da Pratico modellerinden birisini tercih etmek isteyenler, 30 bin TL'ye kadar 20 aya varan vadeyle 0 faizli kredi seçeneğinden yararlanabiliyor. Öte yandan daha büyük bir ticari araca ihtiyaç duyanlar için Fiat Ducato ve Fullback modellerinde de avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor. Ayrıca tüm ticari araç yelpazesinde kasım boyunca 3 bin TL nakit indirimi desteği de sağlanıyor.

Peugeot ödemeyi öteliyor
Peugeot, kasımda hafif ticari ürün gamının iddialı modeli Partner Tepee için ayda 930 TL taksitle ödeme seçeneği veya Nisan 2018'de ödeme fırsatı sunuyor. Aynı kampanyada, Peugeot Expert Van modeline ayda 930 TL taksitle satın alma fırsatı bulunuyor. Ayrıca Nisan 2018'de ödeme seçeneği de var. 2.0L BlueHDi dizel motor ve yüksek ekipmanlar sunan Peugeot Expert Traveller 75 bin TL 24 ay yüzde 0.99 faizli kredi fırsatıyla sunuluyor.
Ayda 550 TL taksitle Vito
Mercedes-Benz Türkiye, ticari modeli Vito için cazip kredi olanakları sunuyor. Kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımına özel 100 bin TL'ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Bu kampanya ile müşteriler, yüzde 1.14 sabit faiz oranı ve 550 TL'den başlayan aylık ödeme fırsatıyla Vito'ya sahip olabiliyorlar.

Ford ticarilerde faizi sıfırladı
Ford, ticari modellerinde de "Her Şey Dahil Finans Paketi" kapsamında FKasko veya bakım paketi satın alınması durumunda 44 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz kampanyasını sunuyor. Paketten yararlanmayan müşteriler içinse 40 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği sunuluyor. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte geçen ay devreye aldığı kış lastiği kampanyasını sürdüren Ford; Custom ve Ranger modellerini satın alanlara, 4 adet kış lastiğini ÖTV ve KDV dahil olarak 1.200 TL karşılığında alma fırsatı sunuyor. Ford ayrıca, Kasım ayında alınmış tüm binek modellerde, Tourneo Courier ve Transit Courier modellerinde yine Kasım ayında Axa FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim sunuyor

Citroen'den sonbahar fırsatı
Citroen, binek otomobiller dışında ticari araç ürün gamı için de cazip fırsatlar sunuyor. Düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken Jumpy Panelvan'ın fiyatı 88 bin 750 TL'den başlıyor. Jumpy Panelvan'da Euro 6 normlarını karşılayan BlueHDi motor, 6 ileri manuel şanzıman ile beraber sunuluyor. Yeni Jumpy Panelvan, 6.1 metreküplük yükleme hacmini, standart olarak sunulan MODUWORK özellikli koltukları sayesinde 6.6 metreküpe çıkartabiliyor. 1.434 kg'lık taşıma kapasitesine sahip olan Yeni Jumpy, 4.026 metreye kadar artırılabilen kargo alanıyla, büyük ebatlı yükleri kolaylıkla taşıyabiliyor. Geniş yan sürgülü kapısı ve asimetrik 180 derece açılabilir asimetrik arka yük kapısı sayesinde optimum bir yükleme hacmi sağlayan Berlingo Maxi Panelvan'ın fiyatı ise 61 bin 650 TL. Arkada, kabinden erişilen tavan bagajı, 60 litrelik ek eşya saklama kapasitesi bulunan Berlingo Combi'nin fiyatları 71 bin 820 TL'den başlıyor.

Vadeyi 48 aya uzattı
Renault'nun hafif ticari modellerinde de özel fırsatlar var. Master ve Trafic modellerinde 30 bin TL kredi, 18 ay yüzde sıfır faiz avantajının yanı sıra daha yüksek taleplerde 48 aya kadar yüzde 0.99 sabit faiz oranı mevcut. Finansman kampanyasına katılmak istemeyenlere ise 2 bin TL'lik ek indirim sağlanıyor
BİZE ULAŞIN