2018'de hangi otomobiller geliyor

Otomobil üreticileri hiç boş durmuyor ve sürekli modellerini yeniliyor ve yepyeni otomobiller geliştiriyor. 2018 yılında Türkiye’de farklı sınıflardan ve farklı bütçelere uygun onlarca yeni model satışa sunulacak

2018'de hangi otomobiller geliyor

BMW
X ailesinde adeta boşluk bırakmayan BMW, bu yıl bizi üç yeni X modeliyle tanıştıracak. Bunlardan ilki olan X2, X1'in daha sportif ve coupe detaylarıyla bezenmiş olarak Mart'ta satışa sunulacak. Aynı dönemde makyajlı 2 Serisi Active Tourer ve Gran Tourer ile birlikte makyajlı i3 de bayilerde yerini alacak. i8 ise hem makyajlı coupe hem de Roadster versiyonuyla Mayıs'ta satışa sunulacak. M3 CS de yılın ikinci çeyreği bitmeden Türkiye'de olacak. Orta sınıf SUV-Coupe X4 ikinci nesliyle, Ağustos'ta satışa sunulacak. Yaz bitiminde dördüncü nesil X5'in üstündeki örtü kalkacak.
CITROEN
Fransız markanın küçük sınıf crossover modeli C4 Cactus makyajlı nesliyle ikinci çeyrekte Türkiye'de olacak. Citroen Berlingo da güncel nesliyle üçüncü çeyrekte satışa sunulacak. Model aynı zamanda Peugeot Partner ve Opel Combo ile üçüz olacak. Berlingo'nun iç mekanına PSA tarzı yansıtılacak.

BİZE ULAŞIN