Eurovision'a yelken açtılar

Eurovision temsilcimiz Can Bonomo yalnız değil, onun arkasında büyük ve genç bir ekip var. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen bu ekibin üyelerini bir araya getirdik. Can Bonomo da, ekibini tanıtan eğlenceli bir yazı yazdı bizim için

Hep sadece onun adını duysak da, Eurovision temsilcimizin arkasında, onun her işine koşan büyük bir ekip var. Bu ekibin demirbaşları sürekli Can Bonomo'yla birlikte hareket ediyor. Geçtiğimiz hafta Jolly Joker'deki konserleri sırasında da birlikteydiler. Onları konser öncesinde, sahnedeyken fotoğrafladık. Buradaki müzisyenlerin hepsi bir denizcinin hikayesini anlatan Eurovision şarkısı Love Me Back'te de var. Aslında Can'ın ekibi, bu fotoğrafta yer alabilenlere nazaran çok daha geniş. Uluslararası Basın Danışmanı Damla Kellecioğlu, koreograflardan sorumlu Candaş Baş ve onları asla yalnız bırakmayan, Can'ın 'Rock'n Roll'lalar' dediği takipçileri de bu ekibin içinde sayılıyor. Fotoğrafta yer alanlarıysa size, bırakalım da Can Bonomo'nun kendisi anlatsın...

Can Bonomo, 24, Eurovision temcilsimiz.
Sinema tarihi hocamın yakıştırmasıyla: Düşünce yetisine sahip sokak köpeği. Elimdeki ukulelenin adı Dorothy. Dört telli, nazlı mı nazlı, gülücük içinde sarı bi' şey. Çok yanık sesi var.

Can Saban, 29, Bonomo'un ilk albümü Meczup'un yapımcısı, kliplerinin yönetmeni. Love Me Back'in aranjörü ve klibin yönetmeni.
Mutlu Prodüktör Can Saban, pek mütevazı, pek yetenekli bir müzisyendir. Her zaman sakin ve aklı başında tavırları vardır. Sinirlendiğini hiç görmedim. Her konuda oturup şahane muhabbet edebileceğiniz, tanıdıkça sizi daha çok şaşırtacak bir adam.

Bora Bekiroğlu, 31, Can'ın basçısı, albümdeki ve sahnedeki baslar ona ait.
Bora kendi başına bir şey. Atlasın motoruna gezsin, müzik dinlesin, aşık olsun. Öyle mutlu bir adam. Sevdiği insanları ailesi gibi sevip koruyan, duygusal biri.

Ece Çelebioğlu, 31, Can'ın menajeri.
Tam bir fırlama. Yaşı büyüdükçe kendisi küçülüyor. Durduramıyoruz. Harika bir dost ve müthiş başarılı bir iş kadını. Her eve lazım. Ufak zaten. Alın, koyun istediğiniz yere, dursun.


BİZE ULAŞIN