Ünlülerin güneşle başa çıkma yöntemleri

Yazın geldiği şu günlerde herkes cildini koruma telaşına düştü. Ünlü isimler de, muhteşem gözüken ciltlerini, kullandıkları yüksek faktörlü koruma ürünlerine borçlu olduğunu söylüyor

Cuma 22.05.2009
Son Güncelleme: Perşembe 21.05.2009
ABONE OL
Susan Sarandon
"
Her gün güneş korumalı ürünler kullanıyorum. Marka takıntım yok ama ciltleri çok hassas olan çocuklar için kesinlikle Mustela markasını öneriyorum."

Naomi Watts
"
Hava ister bulutlu olsun, ister yağmurlu; her sabah evden çıkarken Jan Marini'nin 30 faktörlü antioksidan yüz koruma kremini sürüyorum. Ayrıca güneşli günlerde geniş kenarlı şapkalar ve büyük güneş gözlükleri kullanıyorum. Açık tenli ve sarışın olduğum için cildim çok hassas, güneşin zararlı etkilerini çok yaşıyorum."

Tea Leoni
"
Babam yıllar önce cilt kanseri oldu. Bu yüzden cildimi koruma konusuna çok önem veriyorum. Yaz aylarında güneşe çıkmadan önce, en az 15 koruma faktörlü kremler sürüyorum. Ayrıca güneş gözlüğünden de vazgeçemiyorum."

Rosa McGowan
"
Her zaman Neutrogena'nın 45 faktörlü kremini sürüyorum. Bence tek yapış yapış olmayan krem o. Ben İrlandalı'yım; güneşe çıktığımda hemen kızarırım ve sonra tekrar bembeyaz olurum."

Rebecca Romijin
"Düzenli olarak otobronzan kremler kullanıyorum. Güneşe çıktığımda ise 30 faktörlü krem sürüyorum."

Heather Locklear
"Kendimi 45 koruma faktörlü kremlere adamış durumdayım, sürekli kullanıyorum." "Kendimi 45 koruma faktörlü kremlere adamış durumdayım, sürekli kullanıyorum."

Julianne Moore
"Açık tenli olduğumdan korunmak benim için çok önemli. Her gün Olay'in nemlendiricisi üstüne güneş koruması sürüyorum. Her iki ürünü de bütün yüzüm ve boynuma uyguluyorum. Bir tek bunun beni koruduğunu düşünüyorum."

Christie Brinkley
"Annemin güneşten korunma yöntemi; burnumun ucuna çinko oksitli krem sürmekti. Şimdi ise cildim daha genç gözüksün diye hayat tarzımı değiştirmem. Bu yüzden kendime ait yaşlanmayı geciktirici cilt ve saç bakımı ürünlerimi çıkarmaya hazırlanıyorum."