Lipoliz tedavisi 'aşk simidi'ni yok ediyor

Erkeklerin 'genellikle' evlendikten sonra şişmanladığı söylenir. Düzenli yaşama geçince kilo alan beylerin bel bölgelerinde yağlar birikir. Pantolonun belinden taşan bu 'aşk simidi'nden kurtulmak için de kilo vermek gerekir.

İKİ AYDA SONUÇ
Dr. Hüseyin Atalay; yaş ilerledikçe şeker hastalığı, yüksek tansiyon ve kalp krizi ihtimalini yükselten 'aşk simidi'nin yok edilmesiyle ilgili şu bilgileri verdi: "Karın ve bel çevresindeki yağlardan kurtulmak için diyet ve egzersizin yanı sıra, erkekler de artık liposuction gibi cerrahi yöntemlere başvurabiliyor. Ayrıca kadınların yıllardır kullandığı ve etkisini gördükleri mezoterapi ve lipoliz gibi yöntemleri deneyebilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde iki ay içinde karın ve bel çevresindeki fazla yağlardan kurtulmak mümkün." Lipoliz enjeksiyonu ile yağ hücrelerinin eritildiğini vurgulayan Dr. Atalay, şöyle konuştu: "Yağ dokusuna enjeksiyon yapılan bölgedeki depoda yağlar parçalanır ve vücuttan normal metabolik yollarla uzaklaştırılır. Uygulama uzman bir hekim tarafından yapıldıktan sonra yöntemin hasta için herhangi bir tehlikesi bulunmamaktadır."

KALIN BELİN SONU KÖTÜ!
Avrupa'da 360 bin kişi üzerinde yapılan bir araştırma, karın bölgesindeki her 5 santimlik genişlemenin, erken ölüm olasılığını yüzde 13 ile 17 arasında artırdığını göstermiştir.
Kalçanızın çevresini bir mezurayla ölçün ve sonra bunu belinizin kalınlığıyla oranlayın. Bu rakam bayanlarda 0.8, erkeklerde 0.95 ve üzerindeyse tehlike sinyalleri çalıyor demektir.

BİZE ULAŞIN