Yeni yıl fırsatları

Çarşamba 30.12.2009
Son Güncelleme: Salı 29.12.2009
ABONE OL
İnce telli saçlara hacim kazandırmak kolaylaştı
İnce telli olduğu için şekillendirirken hacimini yitiren, istediğiniz dolgun görünüme kavuşamayan saçlar için John Frieda Collection, Luxurious Volume Serisi'ni geliştirdi. Bu şampuan sayesinde kuaföre gitmeye gerek kalmadan saçlarınızı şekillendirebilir, dolgun ve hacimli saçlara kavuşabilirsiniz. Luxurious Volume Serisinden, saçlarınızı istediğiniz forma sokmaya yardımcı olan Luxurious Volume Thickening Mousse- Hacim Kazandıran Saç Köpüğü; yenilikçi teknolojiye sahip hafif formülüyle saç tellerini kaplayarak, kalınlaştırmaya ve kökten uca hacim kazandırarak, sert bir his ve görünüm vermeden şekillendirmeye yardımcı oluyor.

Hepsi aynı çantada
Yeni yıl için indirim yapan firmalar arasına Nuxe da katıldı. Nuxe, temizleyici, nemlendirici ve göz kremini 'Reve De Miel' şampuan ile birlikte indirimli olarak aynı pakette satışa sundu.

Dermalogica'nın yılbaşı hediyeleri
Aralık ayı boyunca Dermalogica'dan iki ürün alana, cilt yaşlanmasını kontrol altına alan Age Smart Serisi'nin üç temel ürününün mini boyları, şık bir kutuda hediye ediliyor. Özel yılbaşı hediyesinde mini boy Age Smart Multivitamin Thermafoliant, mini boy Age Smart Multivitamin Power Firm, Mini boy Age Smart Multivitamin Hand&Nail Treatment yer alıyor.