Yeşilyurt AVM’den "Babana Bir Güzellik Yap" Kampanyası

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi(AVM), her ay düzenlediği hediye kampanyalarına bir yenisini daha Babalar Günü için düzenliyor.
Her yıl Haziran ayının 3. pazar günü kutlanan Babalar Günü’ne sayılı günler kala Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi "Babana Bir Güzellik Yap" kampanyası ile alışveriş keyfini hediyelerle süslüyor.
Yeşilyurt AVM’den yapılan açıklamada, “15 Pazartesi başlayıp 24 Haziran’a kadar devam edecek kampanya kapsamında, bu tarihler arasında Yeşilyurt Alışveriş Merkezi’nde bulunan mağazalardan toplamda ya da tek seferde 150 TL ve alışveriş yapan ve alışveriş belgelerini Lucky Card bankosuna götürerek işlemini yaptıran müşteriler, Babalar Günü’ne özel olarak hazırlanmış ve erkek ürünlerinden oluşan bakım setini anında hediye alabilecekler. Şampuandan jöleye, deodoranttan tıraş köpüğüne birçok erkek bakım ürününden oluşan hediye setlerinden birisine sahip olmak çok kolay. AVM ziyaretçilerinin ister bir mağazadan, isterlerse farklı farklı mağazalardan yapacakları alışverişlerinin toplamı 150 TL’ ye ulaştığında yapmaları gereken tek şey Lucky Card bankosuna uğramak. Lucky Card fırsatlar dünyası AVM müşterilerini hem kampanyalardan yararlandırıyor hem de onlara her alışverişe kazandırdığı puanlarla kiosk cihazlarından seçilebilecek onlarca hediye seçeneği sunuyor” denildi.
BİZE ULAŞIN