Tüketicilerin gözünde en teknolojik marka AXA Sigorta

AXA Sigorta, Tech Brands Turkey kapsamında Nielsen tarafından Türkiye temsili 12 ilde yapılan tüketici araştırmaları sonucunda ‘Sigorta Sektöründe En Teknolojik Marka’ seçildi. AXA Sigorta, Türkiye’deki teknoloji, inovasyon, dijital ve pazarlama sektörünün lider markalarını ödüllendiren Tech Brands Turkey’de; ‘Sigorta Sektöründe En Teknolojik Markası‘ seçildi.

Tüketicilerin gözünde en teknolojik marka AXA Sigorta
Perşembe 05.03.2020 14:50
ABONE OL

Türkiye'nin ilk ve tek teknoloji tabanlı ödül töreni Tech Day'de 23 farklı sektörde verilen ödüller; Nielsen tarafından yapılan Türkiye'deki markaların teknoloji alanındaki tüketici marka algısını araştırması ile belirlendi.

AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, "AXA Sigorta olarak insanların daha iyi bir yaşam sürmesini sağlama hedefiyle müşterilerimizin hayatlarının her anında güvenebilecekleri bir çözüm ortağı olmak misyonumuz. 2018'de uygulamaya başladığımız Sigorta 4.0 stratejimizin de en önemli bölümünü müşterilerimiz oluşturuyor. En güncel teknolojileri sürekli olarak sigortalılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak ve hizmetlerimizden kesintisiz faydalanmalarını sağlayacak uygulamalarla iş süreçlerimize entegre ediyor; yenilikçi ve sektörde fark yaratan çözümler üretiyoruz. Tüm bu çalışmalarımızın da tüketiciler nezdinde bir karşılığının olduğunun ispatı niteliğindeki bu ödül için; tüm çalışma arkadaşlarıma ve acentelerimize teşekkür ediyoruz" diye konuştu.