Tur Assist, tedarikçileriyle ortak projeler üretecek

Tur Assist, anlaşmalı tedarikçileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Tur Assist Genel Müdürü Nevra Yener, “Kuruluşumuzdan bu yana büyük güç aldığımız tedarikçi firmalarımızla yeni dönemde ortak projelerimizi artırmayı planlıyoruz” dedi.

Tur Assist, tedarikçileriyle ortak projeler üretecek
Perşembe 05.03.2020 14:54
ABONE OL

Tur Assist, kuruluşundan bu yana yakın ilişkiler kurduğu hizmet birimleri ile 2020 yılında da bir araya gelmeye devam ediyor. 100'ü aşkın rent a car firmasının ve 50'nin üzerinde de çekici firmasının yönetici ve temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilen Hizmet Birimleri Toplantısı'nda, geride bırakılan 2019 yılının genel bir değerlendirmesi yapılarak 2020'nin strateji ve hedefleri görüşüldü.

Tur Assist Genel Müdürü Nevra Yener'in açılış konuşmasıyla başlayan toplantılarda, hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin önemine değinilerek sektöre ilişkin yeni gelişmeler ve oluşturulacak yeni aksiyon planları gibi birçok konu ele alındı. Toplantıların ardından kısa bir açıklamada bulunan Nevra Yener "Kuruluşumuzdan bu yana büyük güç aldığımız tedarikçi firmalarımızla yeni dönemde ortak projelerimizi artırmayı planlıyoruz. Kazan-kazan anlayışıyla oluşturacağımız bu projelerle ilgili tedarikçi firmalarımızdan oldukça yapıcı geri bildirimler aldık" şeklinde konuştu.