Tello&Ernst Trabzon'a Nobre Fenerbahçe'ye!

Beşiktaş'ta sakat oyuncular konusunda gergin bekleyiş sürüyor. Yarın takımla çalışacak olan Ernst-Tello ikilisinin Trabzonspor'a karşı oynaması bekleniyor. Düz koşu yapan Nobre ise Fenerbahçe derbisine saklanacak

Beşiktaş sakatlık kabusundan uyanamıyor. Önceki günkü idmana 11 oyuncu katılmazken, Rüştü Reçber ve İbrahim Toraman'ın dünkü çalışmada yer alması teknik heyetin tek tesellisi oldu. 0-0 biten Ankaragücü maçında sakat oyuncuların çokluğundan dolayı 18 kişiyi tamamlayamayan Kartal'da Trabzonspor maçı öncesi gergin bir bekleyiş var. İşte sakatlıkları bulunan siyah-beyazlı futbolcuların son durumu:
Rüştü Reçber: Sağ dizinde ağrıları var. Önceki gün dinlendirildi. Dün hafif bir çalışma yaptı. Trabzonspor maçında sahada olacak.
İbrahim Toraman: Sol topuğunda hafif ağrıları var. Dün idmana çıktı. Hafta sonu takımdaki yerini alacak.
Rodrigo Tello:
Ayak bileğinde kemik ödemi var. Yarın antrenmanda denenecek. Yokluğu Ankaragücü maçında çok hissedildi. En kötü iğne olarak Trabzonspor maçına çıkacak.
Fabian Ernst: Tello gibi Alman oyuncu da yarın idmana çıkacak. Büyük ihtimalle hafta sonu oynayacak.
Mert Nobre:
İki haftadır sakat. Takımdan ayrı düz koşu yapmakla yetiniyor. Trabzonspor maçında oynamak istiyor ama riske edilmeyecek ve Fenerbahçe derbisine saklanacak.
İbrahim Kaş: Sağ ve sol arka alt adalelerinde ezilme var. Yarın takımla çalışması bekleniyor.
Nihat Kahveci: En az 3 hafta sahalardan uzak kalacak. Tedavisi sürüyor.
Matteo Ferrari: 3 hafta yok. Tedavisi devam ediyor. İtalyan stoper, son üç haftaya yetiştirilmeye çalışılıyor. Rodrigo Tabata: En az 1 ay yok. Sezonu kapattığı ifade ediliyor.
Ramazan Özcan: Sağ dizinde ağrısı var. Dün idmana çıkmadı. Tedavisi sürüyor.
Rıdvan Şimşek: Sağ üst baldırındaki zorlanma nedeniyle önceki günkü idmanı yarıdı bıraktı. Dün takımla çalıştı. Durumu iyi.

BİZE ULAŞIN