Ünal Aysal'a 2. nişan

Türkiye'de 'Yüksek Liyakat Madalyası' sahibi olan Aysal'a Belçika Prensi Philippe 16 Ekim'de 'Belçika Liyakat Nişanı' takacak

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, futbol takımının Şampiyonlar Ligi'ne iki maçta iki yenilgiyle başlamasından dolayı sıkıntılı. Aysal'a teselli yine bir Avrupa ülkesinden geliyor. Belçika Veliaht Prensi Philippe, Türkiye'yi ziyaretinde Ünal Aysal'a 'Belçika Liyakat Nişanı' takacak. Prens, 15-19 Ekim tarihlerinde geniş bir işadamı heyetiyle İstanbul ve Ankara'da ziyaretlerde bulunacak. Prens Philippe'in 16 Ekim'de İstanbul'da Aysal'a 'Belçika Liyakat Nişanı' takacağı öğrenildi. Aysal, 1999'da Türkiye'yi yurtdışında en iyi temsil eden işadamlarından biri olarak 'Yüksek Liyakat Madalyası' ile onurlandırılmıştı. Teknik Direktör Fatih Terim'e de 2008 yılında 'İtalyan Dayanışması Yüksek Liyakat Nişanı' verilmişti.

GAZİ BERKEM'E ÜYELİK JESTİ!
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, geçtiğimiz ay Bingöl'de askeri konvaya düzenlenen terör saldırısında yaralanan gazi Serkan Berkem'i başkan kontenjanından yararlanarak dün kulübe üye yaptı.

BİZE ULAŞIN