Kapaklıspor’da ’Kaynak’ Dönemi

Kapaklıspor’da ’Kaynak’ Dönemi
2015-2016 futbol sezonunda şampiyonluğu hedefleyen Kapaklıspor, geçen sezon Çerkezköyspor’u çalıştıran başarılı Teknik Direktör Ayhan Kaynak ile anlaşmaya vardı.
2014-2015 futbol sezonunu 6’ncı sırada tamamlayan Kapaklıspor, 2015-2016 futbol sezonunda şampiyonluğu hedefliyor. Güçlü bir kadro kurmak için transfer çalışmalarını aralıksız sürdüren Kapaklıspr’da, takımın başına, geçen sezon Çerkezköyspor’u çalıştıran başarılı Teknik Direktör Ayhan Kaynak getirildi. Ayhan Kaynak ve Kulüp Başkanı Adem Yavaş, Kulüp Binasında düzenlenen törenle sözleşme imzaladı.
Öncelikli amaçlarının Kapaklıspor taraftarına izlerken zevk alacakları bir futbol oynamak olduğunu ifade eden Teknik Direktör Ayhan Kaynak, "Kapaklıspor, güçlü bir taraftar kitlesine sahip bir kulüp. Altyapıya da büyük önem veriyor. Biz de bundan sonraki süreçte takımımızın başarılarına katkı sağlamaya çalışacağız. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular el ele verip, taraftarımızın da desteğini arkamıza alarak ligi en iyi yerde bitirmeye gayret edeceğiz" dedi.
Teknik Direktör Ayhan Kaynak’la başarılı bir sezon geçireceklerinden emin olduklarını ifade eden Kulüp Başkanı Adem Yavaş ise "Yönetim olarak şimdiye kadar altyapıya daha fazla önem verdik. Çünkü biz önemli başarıların gelebilmesi için temelin sağlam olması gerektiğine inanıyoruz. Bizim temelimiz sağlam. Artık A Takımımızla da büyük başarılara imza atmak istiyoruz. Bu amaçla güçlü bir kadro kuracağız. Fakat altyapıyı da bir kenara itmeyeceğiz" ifadelerini kaydetti.
BİZE ULAŞIN