Bilgisayar yutan yazıcı işi ve çalışanları tanıyor

Canon imageRunner Advance, baskı ve fotokopi işlerini tek tuşla yapılabilir hale getirirken, çalışanları kimlik ya da şifreden tanıyor

Pazar 13.12.2009
Son Güncelleme: Pazar 13.12.2009
ABONE OL
Kimlik baskısından fotokopiye, sunumların veya borsa bilgilerinin Excell formatında paylaşılmasına yönelik her iş yazıcılarda tek tuşla yapılabiliyor. Bir bakıma yetenekli yazıcılar büyük dokunmatik ekran, yazılım ve işlemcilerle bilgisayarları içinde barındırıyor. Canon imageRunner Advance platformu yazıcıların yeteneklerini artırarak sık kullanılan uygulamaların tek tuşla yapılmasını sağlıyor. Platformun özelliklerinden biri de kişiselleştirilebilen güvenlik ve yetkilendirme sistemi. Çalışanlar parmak izi, şirket tanıtım kartı veya şifre ile kendini sisteme tanıtıyor.

BELGELER GÜVENDE

Ayrıca kullanılan tanımlama sistemi ile hangi dokümanın kim tarafından ne zaman üretildiği kolayca belirleniyor. İstenildiğinde çalışanlara fotokopi tarayıcı kullanma yetkilileri belirleniyor. Canon yetkilileri yaptıkları açıklamalarda matbaaların yüksek adetli sipariş alamadıkları için daha az adetle ama hızlı ve daha yetenekli baskı makinelerini tercih ettiklerini söylüyor.