Türkiye'de bir ilk!

ATV, Türkiye'de bir ilke imza attı. Artık iPhone kullanıcıları mekan ve zaman kısıtlaması olmadan ATV'yi canlı olarak seyredebilecekler.

Salı 22.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 22.12.2009 15:37
ABONE OL
Türkiye'de ilk defa ulusal kanal olarak ATV'yi iPhone üzerinden "ATV uygulaması" ile istediğiniz an istediğiniz yerde istediğiniz bağlantı ile canlı olarak izleyebileceksiniz.

SEVDİĞİNİZ DİZİLER HER ZAMAN YANINIZDA
iPhone ATV uygulaması ile artık dizileri kaçırmak yok. Serviste eve dönerken, aracınızda trafikte, cafede kahvenizi yudumlarken, kısaca istediğiniz her yerde ve her zaman ATV canlı olarak yanınızda.

ZAMANI ATV İLE DURDUR...
iPhone ATV uygulamasının özel teknolojisi sayesinde istediğiniz zaman canlı görüntüyü dondurabilir ve izlemeye kaldığınız yerden 30 saniye boyunca devam edebilirsiniz.

BAĞLANTI HİÇBİR ZAMAN KOPMAYACAK!
ATV canlı yayın uygulaması, her zaman bağlantıda kalmanızı sağlayabilmek için tüm bağlantı formatları arasında otomatik geçiş yapmaktadır. EDGE - 3G - Wifi bağlantıları arasındaki geçişlerin farkına bile varmadan canlı yayını izlemeye devam edebileceksiniz.

ATV iPhone Canlı Yayın uygulamasını AppStore 'dan indirebilirsiniz.


UYARI...

1) Atv uygulamasını ilk açtığınızda görüntü bağlantınızdaki data miktarına göre otomatik seçilmektedir. EDGE bağlantısında düşük kalite, 3G bağlantısında orta kalite, Wifi bağlantısında yüksek kalite olmak üzere sınıflandırılmıştır. ATV uygulaması bu geçişleri otomatik olarak yapmaktadır. Uygulamayı illk açtığınız da görüntünün bulanık gelmesi normaldir. 3G veya Wifi bağlantınız var ise çok kısa bir süre (5sn.) sonra görüntü netleşecektir.
2) 3G bağlantısı kullanımında yüksek boyutlu trafik tüketimi gerçekleşebilir.