Galaxy S III detayları belli olmaya başladı

Samsung Galaxy S serisi ilk iki telefonla başarıya ulaştı. Galaxy S III için dedikodu kazanı da kaynamaya başladı.

  1. Haberler
  2. Teknoloji
Pazartesi 26.12.2011 16:11 ABONE OL
Son günlerde Samsung gündemimizde Android 4.0 dedikodularıyla var. Şu telefona Android 4.0 gelecek, diğer telefona gelmeyecek derken, Samsung'un da Android 4.0 için hazırladığı amiral gemisi yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Samsung Galaxy S serisinin son üyesi Samsung Galaxy S III'ün konsept çizimleri, ünlü Rus sosyal ağı vKontakte'de ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S III'den şu an için Samsung GT-I9500 olarak bahsediliyor. Ürünün içinde 1.5 GHz'lik Samsung Exynos 4412 işlemcisi bulunacak. Android 4.0 kullanacak olan cihaz, Android üzerinde de TouchWiz 5 yüklü olarak satılacak. Ekranı da Galaxy Note'a yakın boyutta, 5 inç olacak. 1280 x 720 çözünürlük sunacak olan bu Super AMOLED ekranda HD videolar izleyebileceğiz. Samsung Galaxy S III'ün LED ve xenon flaşlı kamerası da 12 MP'lik fotoğraflar çekebilecek. 4G LTE desteği bulunacak olan ürün aynı zamanda USB 3.0 ve NFC desteği de bulunduracak.

Haber görselimizde kullandığımız, bu paralelde hazırlanan hayali bir konsept, fakat çok güzel göründüğünü söylememiz gerekli.

BUGÜN NELER OLDU