Samsung Galaxy S6 VE Xperia Z4 CES 2015’te gizlice gösterildi

Teknoloji devi Samsung'un merakla beklenen Galaxy S6 modeli CES 2015 fuarında gizlice gösterildiği iddia edildi.

Samsung Galaxy S6 VE Xperia Z4 CES 2015’te gizlice gösterildi
Merakla beklenen Xperia Z4 ve Galaxy S6 CES 2015 kapsamında resmi olarak tanıtılmamış olsa da, etkinlik kapsamında gizli olarak gösterildikleri ortaya çıktı.

Dün Las Vegas'ta start alan ve merakla beklenen birçok cihazın çıkışına sahne olan Consumer Electronics Show 2015'te görülebileceği söylenen akıllı telefonların başında Sony Xperia Z4 ve Samsung Galaxy S6 yer alıyordu. Ancak her iki amiral gemisi akıllı telefonun da kullanması beklenen yeni Qualcomm işlemcinin üretim aşamasında yaşanan sıkıntılar, bu telefonların çıkışını ertelemiş ve böylece CES 2015'te de yer almamalarına neden olmuştu. Hem Sony'nin hem de Samsung'un CES 2015'in ilk gününde yeni ürünlerini resmi olarak tanıttığı göz önüne alındığında, ne Sony Xperia Z4'ün ne de Samsung Galaxy S6'nın etkinlik kapsamında kullanıcılarla buluşması beklenmiyor. Ancak Sony'e yakınlığıyla bilinen Ricciolo kullanıcı isimli Twitter kullanıcısının paylaşımları, her iki akıllı telefonun da CES 2015 kapsamında gösterildiğini, fakat bu gösteriminin sadece belirli kişilerin katıldığı gizli etkinlikler olduğunu ortaya çıkardı. Merakla beklenen bu iki telefonu görme şansı yakalayan seçkin isimlerin imzaladıkları anlaşmalar gereği telefonlar hakkındaki detayları paylaşması beklenmiyor olsa da, telefonların yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlamış olmaları çıkış tarihlerinin pek de uzak olmadığı şeklinde yorumlandı.Samsung Galaxy S6'nın kasası sızdırıldı

MWC 2015'te tanıtılması beklenen Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S6'nın metal kasası sızdırıldı.

Samsung Galaxy S6'nın piyasaya çıkmasına az bir zaman kala görüntüler sızmaya başladı. Samsung'un Galaxy S6 modelini MWC 2015'te ya da 1 gün öncesinde düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde tanıtması bekleniyor.

METAL ÇERÇEVELİ OLACAK

Geçtiğimiz gün duyurulan Samsung'un E serisi modelindeki gibi metal çerçeveli olacak olan Galaxy S6, metal çerçevesi ile daha önceki Galaxy S modellerinden ayrılacak.

DİĞER GÖRSELLERDEN FARKLI

Daha önce sızdırılan görsellerin aksine bu görselde telefonun köşeli bir yapıya sahip olduğu gözüküyor.
BİZE ULAŞIN