Hotmail ücretsiz hesap açma

Hotmail Mail göndermek ve almak için kullanacağınız hesap ile artık her yerden ulaşmanıza da imkan sağlıyor. Hotmail'e nasıl kayıt olunur? Detaylar haberimizde.

Hotmail ücretsiz hesap açma
Hotmail, milyonlarca kullanıcıya çok önemli bir hizmet sunuyor. Hotmail ücretsiz bir hesap imkanı ve ücretsiz olmasının yanında çok da kolaylıklar sağlıyor. Mail göndermek ve almak için kullanacağınız hotmail hesabına nasıl kayıt olabilirsiniz?

Ücretsiz bir mail hesabına sahip olmak mı istiyorsunuz?

Hotmail tam da sizin aradığımız bir uygulama. Mail alış verişini ücretsiz olarak yapacağınız. Hotmail'in bu hizmetinden yararlanmak için tek yapmanız gereken sadece ücretsiz üye olmak. Hotmail servisine kayıt olmak ve kullanmak çok kolay. Mail trafiğini en kolay şekilde yöneteceğiniz Hotmail hesabı ile birden fazla işlemi hızlı bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Daha önce bir Hotmail hesabınız var ise ve şifrenizi unuttuysanız sorun değil hotmail onun da kolayını bulmuş. Şifremi unuttum seçeneği ile şifrenize tekrar ulaşmanızda mümkün olacak. Yapmanız gereken şifremi unuttum seçeneğinde size sorulacak sorulara doğru cevap vermeniz durumunda yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Birden fazla Hotmail hesabınız var ise birbirlerine yönlendirme yaparak tek bir hesap üzerinden kontrol etme imkanına da sahip olursunuz. Yönlendirme yaparak farklı mail hesaplarınıza gelecek mailleri tek bir hesap üzerinden kullanmanız için yönlendirme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Hotmail hesap açma


Akıllı telefonlar ile uyumluluk özelliği sayesinde her yerden mail kontrolü yapabilmeniz mümkün. Hotmail tarafından geliştirilen android, ios ve Windows işletim sistemlerine uygun olan Hotmail app uygulaması ile giriş yaparak istediğiniz her yerden maillerinize ulaşmanız da mümkün olacak.

Hotmail hesabınıza güvenli bir şekilde giriş yapmak için telefon numarasını onaylayarak her giriş yaptığınızda gelen kod ile giriş yapabilirsiniz. Güvenlik konusunda en üst seviyede tutan Hotmail , Outlook olarak değiştikten sonra kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunmak için en iyi şekilde geliştirmelere devam ediyor.

Hotmail hesabı oluşturmak için gerekli olan adımları Türkçe olarak takip ederek kolay bir şekilde mail hesabı oluşturabilirsiniz. Mail adresinizin uzantısını 3 farklı şekilde ayarlamanız mümkün olabiliyor. Outlook, Hotmail.com ve Hotmail.com.tr şeklinde.

HOTMAİL İLE ANLIK GÖRÜŞME İMKANI

Hotmail üzerinden açtığınız mail adresi ile giriş yaptıktan sonra anlık görüşme imkanına da sahip olacaksınız. Giriş yaptıktan sonra arkadaş listenizde ekli olan kişiler üzerinden tarayıcınız ile canlı sohbet imkanı da mümkün. Aynı zamanda skype uygulaması ile bilgisayarınıza kurduğunuz uygulama üzerinden de anlık görüşme yapmanız mümkün.
BİZE ULAŞIN