Whatsapp indir ücretsiz yükle

Whatsapp indir ücretsiz yükle

Ücretsiz whatsapp messenger uygulamasını indirerek yakın çevreniz ile anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma gibi iletişim kanallarını bedava kullanabilirsiniz. Hiç bir hizmet bedeli alınmamaktadır. İşte Whatsapp gerçekleri.

  • Teknoloji
  • Pazartesi 20.06.2016 10:47

Akıllı cihazların hayatımıza girmesiyle birlikte, pek çok akıllı telefon uygulaması da bilişim ve iletişim sektöründe kendine yer bulmaya başladı. Özellikle mesajlaşma yoluyla iletişim kurmaktan zevk alanlar için en çok dikkat çeken uygulama ise şüphesiz ki WhatsApp oldu.

İnternet sağlayıcısı üzerinden akıllı telefonlar arası mesajlaşma uygulaması olarak piyasaya sürülen WhatsApp, akıllı cihaz işletim sistemlerinin sanal marketlerinde en çok indirilen uygulamaların başında geliyor. Peki, nedir WhatsApp'ı bu kadar tercih edilir kılan? Şüphesiz ki ilklerden bir tanesi olması, en önemli faktör. Binlercesinin henüz türemeye başlamadığı günlerde herkes WhatsApp'ın adını duymuştu ve başka alternatiflerinin olduğu bilgisinde değildi. Dolaysıyla ilk kez bir akıllı telefon sahibi olanlarların yaptığı ilk iş, uygulama olarak WhatsApp'ı indirip hemen kullanmaya başlamak oldu. Yeni Özellikler WhatsApp'ın barındırdığı özellikler ve kulanım kolaylığı da elbette çok tercih edilir ve sevilir olmasında büyük pay sahibi. Yalnızca bir mesajlaşma uygulaması değil WhatsApp.

Telefon rehberinize kayıtlı olan ve sizin gibi WhatsApp kullanan herkesle dilediğinizle mesajlaşmanın yanı sıra, arama da yapabiliyorsunuz. Mesajlaşma esnasında karşınızdakilerle değişik formatlarda fotoğraf, video, ses dosyası yollayarak iletişiminizi daha keyifli bir hale getirebiliyorsunuz. Bunu WhatsApp'ın size sunduğu binlercesi bulunan ve "emoji" olarak bilinen semboller ile iletilerinizi süsleyerek de yapabilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda yaptığı güncelleme ile WhatsApp kullanıcılarına, yine değişik formatlarda belge gönderim imkânı da sunmaya başladı. Güncelleme öncesi belge gönderimi yalnız internet üzerinde paylaşılan linklerle sağlanabilmekteyken, artık dilediğiniz belgeyi aynen göndermeniz mümkün. WhatsApp İndir WhatsApp uygulamasına sahip olmak ise çok basit. Android cihazlardan Google Play Store, iOS cihazlardan Apple Store adıyla bildiğimiz sanal marketlerden uygulamayı aratarak ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz. WhatsApp'ın en güzel yanı ise elbette ki ücretsiz olması.

1 Ocak 2016 tarihine kadar, ilk yıl ücretsiz, sonraki her yıl belli bir ücret olan uygulama artık kesinlikle ücret talep etmiyor. Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra isminiz ve telefon numaranızla kayıt yaptırıyorsunuz ve hemen ardından telefon rehberinizde sizin gibi WhatsApp kullanan herkes WhatsApp kişi listenizde görünüyor. Bundan sonra size düşen, istediğiniz bir profil fotoğrafı ve ileti seçtikten sonra, istediğiniz kişiyle WhatsApp'ın size sunduğu iletişim seçeneklerinden dilediğinizi seçerek, haberleşmenin keyfine varmak.

BİZE ULAŞIN