PS4 için 4.50 güncellemesinde sorun!

Sony PlayStation 4 kullanıcıları Sistem Yazılımı Güncellemesi 4.50 sonrasında oldukça ciddi bir sorunla karşı karşıya kaldı. Eğer hala güncelleme yapmadıysanız bekleyin!

PS4 için 4.50 güncellemesinde sorun!

Sony PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için birçok yenilikler birlikte gelen Sistem Yazılımı Güncellemesi 4.50 maalesef bir sorunu da beraberinde getirmiş durumda. Peki, bu sorun kullanıcıları nasıl etkiliyor?

PLAYSTATİON 4 GÜNCELLEMESİ AĞ SORUNLARI YARATTI

Harici depolama desteği ve Boost Mode gibi öne çıkan özellikler sunan Sistem Yazılımı Güncellemesi 4.50 sonrasında birçok konsol kullanıcısı önemli ağ sorunları ile karşı karşıya geldi. Özellikle de Wi-Fi yani kablosuz ağın kullanılamamasına sebep olan bu sorun için henüz resmî bir düzeltme de maalesef yok.

Bazı kullanıcılar konsolun kablosuz ağ bağlantısını sağlamış olsa da sürekli olarak kopmalar yaşadıklarını ifade ediyor. Bazılarıysa sürekli olarak kablosuz şifrelerinin hatalı olduğu uyarısını aldıklarını söylüyor. Bunu aşmak içinse kullanıcılar pek iyi bir seçenek olmasa da kablosuz ağ şifresini kaldırmak zorunda kalıyor. Karşılaşılan hata kodu ise NW-31297-2 olarak vurgulanıyor.

Şimdilik kullanıcıların ağa bağlanmak için tek yapabileceği PlayStation 4 konsollarını kablolu ethernet bağlantısını ile kullanmak.

BİZE ULAŞIN