Nokia 6'dan işte renk seçenekleri!

HMD Global tarafından yapılan açıklamaya göre Nokia 6'nın Çin'de yeni bir renk seçeneği daha satışa sunulacak. Peki bu yeni renk Çin dışındaki ülkelerde satılacak mı? İşte tüm detaylarıyla haberimizde...

Nokia 6'dan işte renk seçenekleri!

Çin'de tabiri caizse peynir ekmek gibi satılan Nokia 6'nın başarısı HMD Global'i kışkırtmışa benziyor. Zira firma şimdi de beyaz renkli yeni Nokia 6'yı yine Çin pazarına özel olarak satışa sunmaya hazırlanıyor.

BEYAZ NOKİA 6 YALNIZCA ÇİN'E Mİ ÖZEL?

Öncelikle bu yeni renk seçeneğinin, Nokia 6'nın Avrupa'da satışa sunulmasıyla birlikte kullanıcılara sunulup sunulmayacağının bilinmediğini belirtelim. Şu anda zaten Çin'e özel bir akıllı telefon gibi görünen Nokia 6, çok yakında tüm dünyaya açılacak.

Ayrıca bu yeni renk seçeneğinin siyah Nokia 6'dan hiçbir donanımsal farklılık içermediğinin de altını çizmemiz gerekiyor. Yani bahsi geçen cihaz yalnızca yeni bir renk seçeneğinden ibaret.

Siyah Nokia 6'da olduğu gibi 4 GB belleği ve 32 GB ile 64 GB'lık dahili hafıza seçeneğiyle satışa sunulacak olan cihazın 32 GB'lık düşük seviye modelinde NFC desteğinin de bulunmadığı biliniyor.

BİZE ULAŞIN