Moto E4 Plus bataryası ile oldukça dikkat çekiyor!

Moto E4 Plus hakkında önemli bir sızıntı ortaya çıktı ve Moto E4 Plus ile ilgi haberler gelmeye devam ediyor batarya boyutu ile bütün gözleri üzerine toplamayı başaracak gibi görünüyor!

Moto E4 Plus bataryası ile oldukça dikkat çekiyor!

Moto E4 ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bu yıl kullanıcıların karşısına yeni modeller ile çıkacak olan Motorola, yeni telefonunun batarya boyutu ile dikkatleri üzerine toplayacak.

KULLANICILARA PİL ÖMRÜ KONUSUNDA CÖMERT

Bugün ortaya çıkan habere göre XT1773 numaralı Motorola modeli, FCC'den sertifika aldı. Moto E4 Plus olduğu iddia edilen bu model, 5000mAh'lik bataryası ile oldukça dikkat çekiyor.

Kullanıcılara pil ömrü konusunda cömert davranmayı planlayan şirket yetkilileri henüz bu konu hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı.

Giriş seviyesindeki bir model için muazzam bir batarya boyutuna sahip olan Moto E4 Plus, pil ömrü konusunda da birçok rakibi arasında sivrilmeyi başaracak.

Hatırlayacağınız üzere bu haftanın başında da, Moto E4'e ait olduğu düşünülen FCC sertifikası sızdırılmıştı. Sızdırılan bilgilere göre, Android Nougat güncellemesi ile beraber karşımıza çıkacak olan Moto E4, çift sim kartı girişi, 4G LTE bağlantısı, 16 GB depolama alanı ve 2800mAh'lik bataryaya sahip olduğu ortaya çıkmıştı.

BİZE ULAŞIN