Huawei Enjoy 7 Plus dikkat çekti!

Huawei Enjoy 7 Plus modeli orataya çıkarak dikkat çekti Çin merkezli telefon üreticisinin yeni telefonu, maliyet odaklı fiyatı ve yüksek pil kapasitesi ile farklılığını ortaya koydu

Huawei Enjoy 7 Plus dikkat çekti!

Huawei Enjoy 7 Plus modeline ait ilk görseller ve teknik bilgiler ortaya çıktı. Uygun fiyatlı telefon kategorisinde hazırlanan model, yüksek pil kapasitesi ile dikkat çekecek gibi görünüyor.

HUAWEİ ENJOY 7 PLUS ÖZELLİKLERİ

Huawei Enjoy 7 Plus modeli, 5.5 inç boyutlu ekranda 720p çözünürlük sunuyor. İşlemci noktasında ise Snapdagon 435 işlemcisi tercih edilmiş. 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına yer verilen telefon, 12 Megapiksel arka kamera ve 8 Megapiksel çözünürlüklü ön kameraya sahip. Telefonun en dikkat çeken özelliği ise 4000 mAh kapasiteli bataryaya sahip oluşu. Android 7.0 işletim sistemi ile gelecek olan Huawei Enjoy 7 Plus model, şu an için Çin pazarında satışa çıktı. Çin pazarının dışında ise telefonun satılıp satılmayacağı belli değil.

Çin'de 1599 Yuan'a satılacak olan Huawei Enjoy 7 Plus modeli, Çin dışında satışa sunulursa bu fiyatın karşılığı 231 dolar olacak.

BİZE ULAŞIN