Moto C ve Moto C Plus görücüye çıktı!

Motorola'nın uygun fiyatlı olacak Moto C ve Moto C Plus modelleri ortaya çıktı. İşte sızıntılara göre iki yeni modelin tasarımı ve teknik özellikleri tam olarak modelleri belli değil

Moto C ve Moto C Plus görücüye çıktı!

Birkaç yıl önce Lenovo tarafından satın alınan Motorola, bütçe dostu akıllı telefonlarına yenilerini eklemeye hazırlanıyor. MWC 2017'de duyurulan Moto G5 ve Moto G5 Plus modellerinden sonra, şimdi de Moto C ve Moto C Plus geliyor! Moto C ve Moto C Plus özellikleri

Ortaya çıkan bilgilere göre her iki model de kırmızı, siyah, beyaz ve altın renk seçeneklerine sahip olacak. İki cihaz da 5 inç boyutlu ekran ile gelecekken, baz modelde FWVGA çözünürlük, Plus modelde ise 720p HD çözünürlük kullanılacak.

TAM MODELLER ŞİMDİLİK BELLİ DEĞİL

İşlemci tarafında ise MediaTek tercih edileceği söylenirken, tam modeller şimdilik belli değil. RAM noktasında ise Moto C'de 1 GB RAM, Moto C Plus modelinde ise hem 1 GB ve 2 GB RAM olmak üzere farklı varyasyon göreceğiz. Son olarak depolama birimlerinin de sırasıyla 8 GB ve 16 GB olacağını söyleyelim.

Her iki telefon da kutudan Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle çıkacak. Cihazların fiyatlarıyla ilgili henüz bir bilgi olmasa da, oldukça uygun fiyatlı olacakları gelen bilgiler arasında.

BİZE ULAŞIN