YouTube Kids televizyonlara geliyor!

YouTube'un çocuklara yönelik televizyon girişimi YouTube Kids'in LG, Samsung ve Sony marka televizyonlarla uyumlu uygulaması yayımlandı. Peki YouTube Kids'de neler var?

YouTube Kids televizyonlara geliyor!

YouTube'un çocuklara yönelik videoların paylaşılması için oluşturduğu yeni platform YouTube Kids hızla büyümeye devam ediyor. İki yıl önce faaliyet göstermeye başlayan YouTube Kids, dünya çapında hızla yayımlamaya da devam ediyor.

YOUTUBE KİDS'İ TELEVİZYONUNUZDA İZLEYİN!

Son gelen haberlere göre de YouTube, YouTube Kids için Samsung, LG ve Sony marka akıllı telefonlarla uyumlu bir uygulama hazırladığını duyurdu.

Shift delete.net uygulama bugünden itibaren LG'nin içerik mağazasında yer almaya başlayacak ve 2015 ile 2017 yılları arasında üretilen LG webOS TV'lerde çalıştırılabilecek.

Samsung televizyonlar ve Blu-Ray oynatıcılar için de 2013 yılı ile 2017 yılı arasında bir tarihte üretilmiş olması yeterli. Aynı şekilde Samsung App Store'a giderek uygulama indirilebiliyor.

Sony televizyonlarda ise biraz daha sıkı bir durumun söz konusu olduğunu hatırlatalım. Zira yalnızca 2016 ile 2017 yılları arasında üretilen televizyonlarda uygulama kullanılabilecek. Tabii Android işletim sistemine sahip bir televizyonunuz varsa iş değişiyor.

BİZE ULAŞIN