Opera'dan sevindiren yenilik!

Opera'dan sevindiren yenilik!

Opera masaüstü internet tarayıcısının tamamen yenilenmiş tasarımı için aylardır yoğun bir çalışma temposuna girişmiş durumda. Sunduğu kullanışlı ve yenilikçi özelliklerle dikkat çeken Opera, bu sefer de mesajlaşma uygulamaları ile haşır neşir olanların imdadına yetişiyor.

  • Teknoloji
  • Perşembe 11.05.2017 12:08

Reborn (Yeniden Doğuş) kod adıyla geliştirilen ve artık stabil sürümü de hazır olan yeni Opera masaüstü internet tarayıcısı, önümüzdeki günlerde otomatik güncelleme yoluyla kullanıcılarla buluşacak. Bu yeni sürümün en göze çarpan özelliğiyse Facebook Messenger, WhatsApp ve Telegram gibi mesajlaşma uygulamaları için sunulacak hızlı erişim diyebiliriz.

OPERA İLE MESSENGER, WHATSAPP VE TELEGRAM KOLAYLIĞI!

Kullanıcılar bu hızlı erişim sayesinde, görüşme listeleri için açılır pencereler kullanarak, tarayıcının yeni kenar çubuğunu üzerinden sohbete kolayca başlayabilecek. Speed Dial ana sayfasında sürekli olarak görünür halde olacak kısayollar, istendiğinde yeni bir kenar çubuğuna sabitlenebilecek ve siz internette sörf yaparken bu kısayollar hazır şekilde bekleyecek. Böylece akıllı telefonunuza gelen mesajları bilgisayarınızdan kolayca yanıtlayabileceksiniz.

Shift deletenin haberine göre tüm platformlarda aynı tasarımla kullanıcıların karşısına çıkacak yeni Opera, bakalım Chrome, Firefox ve Edge gibi diğer internet tarayıcıları karşısında yükselişe geçebilecek mi?

BİZE ULAŞIN