Galaxy S8 de patlıyor mu?

Samsung, Galaxy S8 veya S8+ için her hangi bir yangın ya da patlama raporu almadığını açıkladı. Karşılaştırmak gerekirse, aynı süre içerisinde Galaxy Note 7, ABD ve Güney Kore de dahil dünya çapında bir çok ülkede geri iade edilmeye başlanmıştı

Galaxy S8 de patlıyor mu?

Şunu güvenle söyleyebiliriz ki, Samsung'un yeni güvenlik önlemleri işe yarıyor. Özellikle bu önlemlerin sadece amiral gemisi telefonlarda değil, tüm akıllı telefonlarda uygulandığını düşünürsek, kullanıcılar kendilerini mutlaka daha güvende hissedeceklerdir.

Samsung, takdir edilir bir hızla Galaxy Note 7'nin oluşturduğu negatif algıyı ortadan kaldırmış gibi görünüyor. 8 noktalı pil güvenlik sistemi gibi bir çok yeni güvenlik yöntemleri sayesinde marka, kullanıcılarının kendine olan güvenini tekrar kazanmayı başardı.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+, sırasıyla 5.8/6.2-inç Infinity Display, Exynos8895/Snapdragon 835 işlemci, 12MP arka kamera, 8MP ön kamera ve 3,000/3,500mAh pile sahipler. Cihazlar ayrıca Samsung'un Experiencekullanıcı arayüzü ile kaplanmış Android 7.0 Nougat ile birlikte geliyor.

BİZE ULAŞIN