LG V30'un yurt dışı fiyatı belli oldu!

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde sizlere LG V30'un Eylül ayı içerisinde IFA 2017 etkinliğinde tanıtılacağının haberini iletmiştik. Bugün gelen bilgiler ise cihazın yurt dışında 700 dolar gibi bir fiyat etiketi olacağını ortaya çıkardı.

LG V30'un yurt dışı fiyatı belli oldu!

ETNews adlı internet sitesinin iddialarına göre LG V30, IFA 2017etkinliğinden bir gün önce yani 31 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtılacak ve Güney Kore'de kısa süre içerisinde satışa sunulacak.

LG V30'UN FİYATI GERÇEK Mİ?

Cihazın 700 dolarlık fiyat etiketi de Güney Kore'deki satışlar için geçerli. Yani Güney Kore dışındaki ülkelerde LG'nin nasıl bir fiyatlandırma politikasına başvuracağı henüz netleşmiş değil.

Zaten bu haberin yalnızca bir iddiadan ibaret olduğunu ve LG tarafından resmi bir açıklama yapılmadığını da hatırlatmamız gerek. Ortaya çıkan haberde ne yazık ki cihazın teknik özellikleri konusunda herhangi bir bilgi verilmiyor.

Yine de internette dolaşan iddialara göre cihaz gücünü Snapdragon 835'ten alacak ve 5.7 inç'lik Quad HD OLED ekrana sahip olacak. Bu da LGiçin OLED dünyasına ilk kez giriş anlamı taşıyacak. (Shift delete)

BİZE ULAŞIN