Çerçevesiz ekran devrimi!

Akıllı telefon pazarının geliştiği bugünlerde Çerçevesiz Ekran son zamanlarda bir moda haline geldi. Çerçevesiz ekranıyla ile ön plana çıkan telefonları bu konuda bulabilirsiniz!

Çerçevesiz ekran devrimi!

Her geçen gün gelişen akıllı telefon pazarının yeni gözdesi haline gelen çerçevesiz ekrana sahip telefonlar, son zamanlarda bir çok markayla karşımıza çıktı veya çıkmaya hazırlanıyor.

Çerçevesiz ekran devrimine ayak uyduran markalar!

''Uçtan Uca'' veya ''Full Ekran'' olarak son zamanlarda karşımıza çıkan ve çıkmaya hazırlanan birçok akıllı telefon bulunmakta. Yavaş yavaş diğer firmalar kullanıcılara bu ekranları sunmasıyla beraber, kullanıcılara yüzde 80 oranından fazla bir dokunmatik ekran kullanımı sunulmakta.

Ekran-gövde oranıyla büyüleyen bu akıllı telefonlar, kullanıcılara daha fazla dokunmatik alan özgürlüğünün sağlamasının yanı sıra, görünüşüyle de görenleri kendisine hayran bıraktırmayı başarıyor.

Çerçevesiz ekranları ile kullanıcıları karşılayacağı tahmin edilen Huawei Mate 10 ve büyük bir merakla beklenen iPhone 8'de ilerleyen zaman içerisinde bu kervana katılması bekleniyor.

Bu konu ile birlikte en iyi ekran-gövde oranına sahip bir telefon arayışındaysanız, aradığınızı bu konu ile birlikte bulabilirsiniz. İşte karşınızda piyasada bulunan en iyi ekran-gövde oranına sahip 4 akıllı telefon (Shift delete)

BİZE ULAŞIN