Nokia 8 gümüş renkli modeliyle görüntülendi!

Nokia 8 gümüş renkli modeliyle görüntülendi!

Nokia 8 modeli geçtiğimiz günlerde ilk kez ortaya çıkmış ve tasarımıyla birlikte teknik özellikleri de sızdırılmıştı. Şimdi de telefonun gümüş renkli modeli ilk kez görüntülendi!

  • Teknoloji
  • Çarşamba 19.07.2017 17:35

NOKİA 8 NASIL OLACAK?

Görsellerden gördüğümüz kadarıyla yekpare metal kasa ile gelecek cihaz, aslında bizim bugüne kadar gördüğümüz yeni Nokia'ların tasarım dilini yansıtıyor.

Cihazın arka tarafına baktığımızda Zeiss markalı lenslere sahip çift arka kamera görüyoruz. Hatırlarsanız Zeiss markası, Windows Phone'lu eski Nokia telefonlarda da yer alıyordu ve bu sayede modellerin kamera yetenekleri bir hayli iyiydi.

Donanım tarafına baktığımız zaman 13 MP çift arka kameranın yanı sıra Quad HD ekran, Snapdragon 835 işlemci, 4 GB RAM veya 6 GB RAM ile birlikte 64 GB dahili depolama alanı olması bekleniyor. Ayrıca bu alanın, microSD kart ile arttırılabileceğini de belirtelim.

Renk seçenekleri olarak ise daha önce ortaya çıkan mavi ile birlikte bugün gördüğümüz gümüş renk seçeneği yer alıyor. Android 7.1 Nougat sürümü ile gelecek telefon, tabii ki yakın zamanda Android O sürümünü de alacak.

BİZE ULAŞIN