iPhone X'in Face ID ve tam ekran gibi özelliklerini beğendiler

Apple bugün satışa çıkan iPhone X'le ilgili bir GIF yayınladı. GIF'te ise çeşitli incelemelerden alıntılar yer alıyor. Yeni iPhone'dan övgüyle bahsediliyor.

iPhone X'in Face ID ve tam ekran gibi özelliklerini beğendiler

Sonunda iPhone X için beklenen tarih geldi. Çerçevesiz OLED ekrana sahip olan telefon bugün tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Bununla birlikte Apple, iPhone X incelemelerinden alıntıların olduğu bir GIF yayınladı. İncelemelerde yapılan yorumlara bakarsak telefon bir hayli beğenilmiş.

Telefonun Face ID, tam ekran ve animoji özellikleri vurgulanıyor

Apple'ın yaptığı alıntılar iPhone X'in 5.8 inç'lik Super Retina ekranı, TrueDepth kamera sistemi, Face ID ve Animoji hakkında yorumlar içeriyor. Yani cihazın öne çıkan özelliklerine vurgu yapılmış.

İncelemeler BuzzFeed, TechCrunch, gibi sitelere ait. Alıntılar şu şekilde:

Mashable: iPhone X yeni bir şeyin başlangıcı. Bu telefon gelecekteki iPhone'lar için yol haritası görevini üstleniyor.

BuzzFeed: Face ID'yi güneş gözlüğüyle, gözlüksüz olarak veya saçıma farklı şekiller vererek denedim. Face ID, Apple'ın açıkladığı gibi düzgün çalışıyor.

Creative Live Blog: Telefonun OLED ekranı çok güzel. Uçtan uca tasarımı çarpıcı olmuş. Fotoğraf ve videolarıma bakarken, onları elimde tuttuğumu hissediyorum.

The Wall Street Journal: Face ID güvenli, hızlı ve kolay kullanım sunuyor.

CNET: San Francisco sokaklarında saatlerimi harcadım ve Portre modunun gündelik hayatı nasıl saygın ve zarif bir fotoğrafa dönüştürdüğünü gördüm. Bundan oldukça etkilendim.

The Evening Standart: Apple'ın kamerası kusursuz çalışıyor. Animoji ise harika olmuş.

TechCrunch: Animoji şirin ve oldukça komik. Kameranın yüzü doğru olarak takip etmesi, yüz haritası çıkarması ve diğer faktörler aslında eğlenceli bir şey yapmayı amaçlıyor.

Kaynak: TeknoKulis

BİZE ULAŞIN