Sony Xperia XA2 Ultra'nın fotoğrafları sızdı

Sony'nin yeni telefonları hakkında sızıntılar ve dedikodular tam gaz devam ediyor. Japon üreticinin tam ekranlı amiral gemisi modeli üstünde çalıştığını biliyoruz. Diğer yandan farklı modelleri de geliştiriyor ki, Xperia XA2 Ultra da bahsettiğimiz cihazlardan biri. Bu telefonun fotoğrafları internete düştü.

Sony Xperia XA2 Ultra'nın fotoğrafları sızdı

Sony, bu sene mobil pazara beklenenden daha agresif bir şekilde giriş yapacak. Raporlar ve sızıntılar sağ olsun, şirketin planları az biraz ortaya çıktı. Tabii ki en çok beklenen telefon ise tam ekranlı yeni üst seviye Xperia modeli. Fakat Japon teknoloji devi, orta ve giriş segmentinde de saldırgan olacak görünüyor.

SONY'NİN GİZEMLİ TELEFONU ORTAYA ÇIKTI

SONY XPERIA XA2 ULTRA'NIN GÖRSELLERİ ORTAYA ÇIKTI

Şimdilik Sony'nin gelecek planlarını bir kenara atıp, asıl konumuza gelelim. Sony Xpeira XA2 Ultra bize birkaç kere göz kırpmıştı, cihazın model numarasının H4233 olduğu raporlanmıştı. Şimdi de telefonun sızıntı fotoğrafları yayınlandı.

Sony Xperia XA2 Ultra'nın önünde çift kamera bulunuyor. Arka kısmında ana kameranın altında orta kısımda parmak izi tarayıcı var. Fotoğraflara göre cihaz Android Oreo işletim sistemiyle çalışıyor.

SONY XPERIA XA2 ULTRA'NIN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Raporlananlara göre telefonda Snapdragon 630 sistem çipi, 6" 1080p ekran, 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Fakat XA2 Ultra'nın çıkış tarihi hakkında bilgi bulunmuyor.

SONY XPERİA XZ2'NİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

BİZE ULAŞIN