CES 2018: HyperX oyunculara yönelik ürünlerini tanıttı

Kingston'ın ismini RAM ve donanım ürünlerinden biliyoruz, ama şirketin bir de oyunculara yönelik bölümü olan HyperX var. CES 2018'de HyperX, oyunculara odaklanan kulaklığını, klavyesini ve faresini tanıttı.

CES 2018: HyperX oyunculara yönelik ürünlerini tanıttı

CES 2018 tüm hızıyla sürerken, şirketler ise tanıtımlara tam gaz devam ediyor. Kingston'ın diğer bir markası olan HyperX, etkinlikte yer alan isimlerden biri. Şirket, Cloud Flight kablosuz kulaklığı, Alloy Elite RGB mekanik klavyeyi ve Pulsefire Surge RGB mouse'nu CES 2018'de görücüye çıkardı.

BU ÜRÜNLERİN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

HyperX Cloud Flight kablosuz kulaklık, 30 saatlik pil ömrü sunuyor. 90 derece dönebilen kapalı kulak kapaklarına sahip olan Cloud Flight, 2,4 GHz yayın yapan 50 mm sürücülere sahip. TeamSpeak ve Discord sertifikalı olan kulaklıkta çıkarılabilir bir gürültü önleyici mikrofon yer alıyor. PC, PS4 ve PS4 Pro ile uyumlu olan cihaz, LED efektlerini ayarlamaya, mikrofonun sesini kısmaya, kulaklığı açıp kapatmaya ve sesi açmaya yarayan dahili kontrollerle birlikte geliyor. Kulaklıkta ayrıca üç kutuplu analog ses bağlantısı desteği de var.

Diğer bir ürün olan Alloy Elite RGB klavye, NGenuity yazılımı ile kapsamlı renk ayarı yapma imkanı sunuyor. Dahili hafızası olan klavyede üç özel aydınlatma profili oluşturulabiliyor. Böylece aydınlatma profillerini farklı cihazlarda da kullanabiliyor. Çelik bir çerçeveye sahip olan Alloy Elite RGB'de, özel medya tuşları, geçişli USB 2.0 girişi ve aydınlatma kontrollerine hızlı erişim var. Ürün kırmızı, kahverengi veya mavi Cherry MX tuş tuş anahtarı seçenekleriyle geliyor. Alloy Elite RGB klavyede ayrıca ayrılabilir rahat bir bilek koyma yeri ve titanyum renkli tuşlar bulunuyor.

Pulsefire Surge RGB mouse, 360 derecelik aydınlatma efeklerine sahip. Pixart 3389 sensörü içeren farede 16.000 DPI'a ayar yapma imkanı var. Kullanıcılar değiştirdikleri DPI ayarlarını LED göstergede görebiliyor. Bunlara ek olarak Pulsefire Surge'da 50 milyon tıklamaya dayanabilen Omron anahtarları bulunuyor. NGenuity yazılımı sayesinde kullanıcılar altı adet programlanabilir tuşa kendi makro işlevlerini atayabiliyor ve bunları makro arşivine kaydedebiliyor.

NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAKLAR?

Kulaklık ve klavye ocak ayından itibaren satışa çıkacak. Mouse ise 2. çeyrek içinde raflardaki yerini alacak.

BİZE ULAŞIN