Çin'de iPhone X'in aynısını yaptılar!

Çinli'de Apple'ın yeni nesil telefonlarını kopyalanmaya devam ediyor. Son olarak çıkan Leagoo S9 bu anlamda bayrağı eline alıyor.

Çin'de iPhone X'in aynısını yaptılar!

Her ne kadar son dönemde Çin'den çıkan Huawei ve Xiaomi gibi markalar ürettikleri başarılı telefon modelleriyle uluslararası pazarda tüketicilerin Çin'e bakış açılarını değiştirmeye başlasalar da diğer üreticilerden gelen hamleler bu firmaların bu anlamdaki işini biraz daha zorlaştıracak gibi görünüyor. Zira bazı üreticiler kopya telefon üretmeyi sürdürüyor.

Bu anlamda son olarak Leagoo markasından, Leagoo S9 adlı yeni bir telefon geldi. Bu telefon tasarımıyla Apple'ın son gözdesi iPhone X'e tasarımsal açıdan bir hayli benziyor gibi görünüyor. Renkli tasarımının dışında ekrandaki çentik, arka kamera yerleşimi ve bazı ufak detaylarla iPhone X kopyası gibi duran telefon, arka taraftaki parmak izi tarayıcısı ve çerçevesiyle de biraz farklılık katıyor.

ANDROİD'Lİ iPHONE X!

Android işletim sisteminden gücünü alan bu telefon, özelliklerinin tam olarak belli olmamasıyla birlikte her yerden tedarik edilemiyor. Eğer bu telefondan istiyorsanız, çevrimiçi bir tane bulmanız gerekiyor. Asya'da bulunan çevrimiçi perakendeciler genellikle bu cihazları dünyanın herhangi bir yerinde gönderebiliyorlar.

7 BİN TL'LİK İPHONE X'İ İŞTE BU ŞEKİLDE AŞAĞIYA ATTI! İKİ KARDEŞ İPHONE X’İN GÜVENLİK AÇIĞINI BULDU

BİZE ULAŞIN