Xiaomi Mi 6X ortaya çıktı. Mi 6X'in özellikleri nedir?

Geçtiğimiz yıl temmuz ayında çıkan Xiaomi Mi 5X, Çinli tüketiciler tarafından beğenilmiş ve pazarda talep görmüştü. Birkaç ay sonra ise Xiaomi Mi A1 piyasaya sürüldü. Son sızıntılara göre Çinli telefon üreticisi Mi 6X modeli üstüne çalışıyor.

Xiaomi Mi 6X ortaya çıktı. Mi 6X'in özellikleri nedir?

Kısa süre önce Xiaomi Mi 6X'e ait olduğu iddia edilen bir render görsel yayınlandı. TPU kılıfı içinde bulunan telefonun ön ve arka kısmının detayları belli oluyor.

MERAKLA BEKLENEN XİAOMİ Mİ 7 SIZDI

BAZI DETAYLAR KENDİNİ ORTAYA ÇIKARDI

Görünüşe göre cihazda iPhone X'teki gibi diklemesine konumlandırılmış ana kamera var. Parmak izi okuyucusu ise arka tarafta ortaya alınmış. Ses ve güç düğmeleri sağ tarafta bulunuyor. Alt taraftaki boşlulardan ikisi USB-C portu ve hoparlör için gayet uygun. Bir başka boşluk ise 3.5 mm'lik kulaklık girişi olacağını işaret ediyor.

XIAOMI MI 6X'İN ÇIKIŞ TARİHİ NEDİR?

Render görsel Mi 6X'in tam ekrana sahip olacağını da gösteriyor. Bu ekran 5.7 ve 5.9 inç'lik tam çözünürlükte ekran olabilir. Bununla birlikte cihazda kaç GB RAM olacağı ve sistem çipi hakkında detay yok. Telefonun, Mi 5X gibi 2018'in ortalarında gelmesi bekleniyor.

BİZE ULAŞIN