Uzaylılar İtalya'yı ziyaret etti

Uzaylılar ve UFO'lar hakkında ilginç haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni bir iddiaya göre İtalya'da birden fazla uzaylı ziyareti gerçekleşmiş.

Uzaylılar İtalya'yı ziyaret etti

UFO'lar konusunda Roswell olayı ve 51. Bölge başı çeker, fakat bunlar dışında sıra dışı başka olayların da yaşandığı iddia edilir. Unilad'ın haberine göre İtalya'da da birden fazla UFO vakası yaşanmış, hatta uzaylılarla iletişim gerçekleşmiş.

2013'TE BULUNAN TAŞ GÜNEŞ SİSTEMİ DIŞINDAN GELİYOR

DEFALARCA İTALYA'YA GELDİLER

Bir UFO araştırmacısı olan 73 yaşındaki Roberto Pinotti, İtalya'ya yapılan uzaylı ziyaretlerini "UFO Contacts In Italy" isimli bir kitapta ele aldı. Pinotti, uzaylıların arkadaş olmak için defalarca İtalya'ya geldiğini iddia ediyor. Bunların içinde en ilgi çekicisi ise 1957 yılında yaşanan olay. Bu vakada söz konusu uzaylıya ve UFO'nun kontrol kabinine ait fotoğraflar var. Hatta uzaylının fotoğrafta gözlerini korumak amacıyla güneş gözlüğü taktığı görülüyor. Flying Disk Press sitesinin yöneticisi Philip Mantle (Kendisi de bir UFO uzmanı) kitaba sitesinde yer vererek olayları değerlendirdi.

Bilinmeyen bir kaynak, uzaylıların insanlara yardım amacıyla geldiğini iddia etti. Bu iddiaya rağmen Philip Mantle, ziyaretlerin daha diplomatik kaldığını söylüyor.

TÜRKİYE’DE UFO İSTİLASI!

SÖZ KONUSU FOTOĞRAFLAR

Fotoğraflarda güneş gözlüğü takan uzaylı ve UFO'nun içi yer alıyor. Roberto Pinotti'ye göre fotoğraftaki UFO kontrol kabinin çapı 10 metre, UFO'nun çapı ise 24 metre.

Nedense söz konusu UFO ve uzaylı fotoğrafları tost makinesinden çıkmış gibi. Halbuki 1950'lerde çekilen normal fotoğraflara bakarsanız gayet net ve anlaşılır olduğunu görebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN