MWC fuarına o marka damga vurdu!

Geride bıraktığımız MWC 2018 fuarının en çok konuşulan markası hangisi oldu?

MWC fuarına o marka damga vurdu!

Mobil dünyanın devlerini bir araya getiren MWC 2018 fuarı geride kaldı. Pazartesi kapılarını açan fuar geçtiğimiz gün kapılarını kapattı. Bu fuar kapsamında mobil dünyanın önde gelen markaları önemli duyurularda bulundular. Peki bu fuarın sosyal medya tarafında yıldızı hangi marka oldu? Başka bir deyişle fuar kapsamında en çok konuşulan marka hangisi oldu?

Mobil Dünya Kongresi'nde (MWC) en çok konuşulan marka gelen raporlara göre 5 yeni telefonla karşımıza çıkan Nokia markası oldu. Firma iki yıldır bu fuarda eski, nostaljik telefonlarının yenilenmiş modelini duyurarak çok konuşulmayı sürdürüyor.

NOKİA ATAĞA KALDI: 3-5 YIL İÇİNDE...

Brandwatch tarafından Twitter ile ortaklaşa yapılan bir araştırmaya göre, Nokia'nın ardından en çok konuşulan markalar ise şunlar; Samsung (2), Huawei (3), Google (4) ve Apple (5). Bu rapor insanların Twitter'da markalardan ne kadar söz ettiklerine göre hazırlanmış. Nokia'nın tüm bu devleri geride bırakmış olması ise firmanın CEO'sunun geçtiğimiz günlerdeki, "3-5 yıla ilk 5 üretici arasına gireceğiz" iddiasını destekler nitelikte.

BİZE ULAŞIN