Huawei'den iPhone X benzeri telefon: Huawei P20 Lite

Huawei'nin yakın zamanda piyasaya çıkarmaya hazırlandığı Huawei P20 Lite modelinin yeni bir görseli internete dü��tü.

Huawei'den iPhone X benzeri telefon: Huawei P20 Lite

Huawei'nin yeni amiral gemisi modeli resmi olarak piyasaya sunulmasına bir aydan az bir süre kaldı. Bu süre yaklaşırken telefonun neye benzeyeceğiyle ilgili daha fazla bilgi sahibi oluyoruz.

Huawei P20 modelinin daha bütçe dostu versiyonu olacak olan Huawei P20 Lite'ın bugün yeni, canlı görselleri internete düştü. Cihazın mavi renkli versiyonu olan sızan cihaz, tasarımıyla Apple'ın iPhone X modeline bir hayli benziyor. Arka kamera tasarımından tutun, ön taraftaki çentik gibi iPhone X'in ayırt edici birçok tasarımsal özelliği bu cihazda da mevcut.

Diğer taraftan sızan fotoğraf, akıllı telefonun arkasında çift kamera kamerayı ve bir parmak izi tarayıcıyı bizlere gösteriyor. Telefonun diğer özellikleri arasında, Kirin 659 işlemci, 4GB RAM ve 64GB dahili hafıza yer alıyor.

HUAWEİ'DEN ŞOK AÇIKLAMA: DİĞER TELEFON ÜRETİCİLERİ YOK OLACAK!

Telefonu ekranı ise, 5,6 inç büyüklüğe, 18: 9 en-boy oranı ve FHD + (1080 x 2250 piksel) çözünürlüğe sahip. Ayrıca, telefonun 3,520 mAh'lik bir pil ve Android 8.0 Oreo ile gelmesi bekleniyor.

Huawei, yeni P20 ürün grubunu 27 Mart'ta tanıtılacağını duyurdu. Huawei etkinliğinde üç akıllı telefonun duyurulması bekleniyor: P20, P20 Pro ve P20 Lite.

HUAWEİ, P20'DE ÜÇLÜ KAMERAYI İŞARET ETTİ! KAFALARI KARIŞTIRDI

BİZE ULAŞIN