İşte karşınızda üç kameralı Huawei P20 serisi

Huawei P20 serisi hakkında aylardır çok fazla spekülasyon ortalıklarda dönüyor. P20 olmasa da P20 Pro'nun üç kameraya ve ekran çentiğine sahip olduğu ileri sürülüyordu. Şimdi ise P20 serisinin ilk resmi teaser görselleri ortaya çıktı. Bu görseller iddiaları doğruluyor.

İşte karşınızda üç kameralı Huawei P20 serisi

TelefoonAbonnement sitesi tarafından Huawei P20 serisinin resmi teaser görselleri yayınlandı. Bu yeni görseller P20 Pro'nun iPhone X gibi ekran çıkıntısına ve üç ana kameraya sahip olduğunu gösteriyor. Aylardır bu iki özellik raporlarda geçiyordu. bu yüzden şaşırtıcı bir durum değil.

HUAWEİ MATE 10 PRO İNCELEMESİ

İKİ FARKLI RENK SEÇENEĞİ VAR!

Bununla birlikte P20 Pro'nun mavi ve siyah olmak ğzere iki farklı renk seçeneği olacak. En azından görsellerde bu renkte modeller var. Huawei zaten genel olarak birçok renk seçeneğini amiral gemisi modellerinde kullanmayı seviyor. Şu anda P10'nun altı farklı renk seçeneği var.

Huawei P20 serisinde (P20 Lite hariç) ses kontrol düğmelerinin dokunmatik olduğuna dair bir takım söylentiler vardı, hatta daha önce sızıdırılan prototip fotoğraflarında da böyle görünüyordu. Ancak teaser görsellere göre cihaz sağ tarafında fiziksel ses düğmeleri yer alıyor.

HUAWEİ MATEBOOK X PRO İLE APPLE'A RAKİP OLACAK!

BİZE ULAŞIN