iPhone X'teki "Çağrı" sorunu devam ediyor

iPhone X kullanıcıları çağrı geldiği zaman ekranın açılmadığını daha önce dile getirmişti. Bu problem halen devam ediyor. Ekranın açılmaması veya çağrı kabul etme/reddetme ekranının geç gelmesi neden dolayı kaynaklanıyor? Sorunu gidermek için herhangi bir çözüm yolu var mı? Gelecek güncelleme ile problem düzelecek mi?

iPhone X'teki Çağrı sorunu devam ediyor

iPhone X'te bir süreden beridir çağrı geldiği zaman ekranın geç açılması sorunu yaşanıyor. Bu konu başta Apple destek topluluğu olmak üzere, Reddit ve farklı mecralarda dile getirildi.

İPHONE X İNCELEMESİ

ARALIK AYINDAN BERİDİR YAŞANIYOR!

Söz konusu problem geçtiğimiz aralık ayından beridir çeşitli kullanıcıların başına geldi, ancak bu durum yayınlanan güncellemelerle düzelmedi. Apple destek topluluğunda ise hatayla ilgili konu başlıkları bulunuyor.

Görünüşe göre telefonu yeniden başlatmak, reset atmak veya iOS'u yeniden kurmak problemi düzeltmiyor. Bu yolları deneyip, hatanın devam ettiğini belirten iPhone X kullanıcıları var. Daha önce yabancı kaynaklı haber siteleri tarafından Apple'ın konuyla ilgilendiği yazılmıştı. Fakat şirket bu soruna yönelik ara bir güncelleme yayınlamadı. Belki iOS 11.3'le birlikte düzelebilir.

İPHONE'LARIN ŞARJI DEĞİŞECEK Mİ?

BİZE ULAŞIN