Ucuz tatil için son şans

Pazartesi 18.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 18.05.2009 16:57
ABONE OL
Tur şirketlerinin erken rezervasyon kampanyalarında sona gelindi. Bodrum'da geceliği 40 liradan, Antalya'da ise geceliği 29.90 liradan başlayan fiyatlarla tatil köylerinde konaklamak mümkün.

Jolly Tours'un da erken rezervasyon kampanyası 1 Haziran'da sona eriyor. 1 ay taksit erteleme olanağı var. Bodrum'da geceliği 40 liradan başlayan fiyatlarla tatil yapma imkanı bulunuyor. Peşin ödemede yüzde 30 indirim yaptıklarını vurgulayan Jolly Tur Acentelar Müdürü Murat Kuduzcu, tatile çıkacaklara şu öneride bulundu: " Ucuza tatil yapmak için mayıs ve haziran ayında tatile çıkılmasını tavsiye ediyoruz. Özellikle 15 Mayıs ve 15 Haziran döneminde fiyatlar çok ekonomik. Gecelik fiyatlar 40 YTL'den başlıyor." .

29.90 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Anı Tur'da erken rezervasyon fırsatı 8 Haziran'a kadar devam ediyor. 3 ay taksit erteleme imkanı bulunuyor. Ayrıca Anıtur'da yüzde 35'e varan indirimler var. Alanya'da herşey dahil günlüğü 29.90 TL'den başlayan fiyatlarla tatil yapabilmek mümkün.

TATİLE ÇIKACAKLARA UYARI

Etstur'da erken rezervasyonun son dönemi 01 Haziran'da bitiyor. Peşin ödemede %20'e varan indirim uygulanıyor. Etstur Yurtiçi Turlar Müdürü Suat Özbek, tatil için rezervasyonun son güne bıkakılmaması tavsiyesinde bulunarak, " Rezervasyon yaptırırken, indirim oranı rakamlarından çok, otele ödediğiniz son rakama dikkat edin. Önce otelin fiyatı yükseltilip, sonra ciddi indirim yapılmış gibi gösterilebiliyor" açıklamasını yaptı. Öte yandan Setur'da da peşin fiyatına veya tek ödemede yüzde 30 indirim yapılırken, 12 takside varan ödeme seçenekleri de var.