Mardan Otel starlarla açıldı

Pazar 24.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazar 24.05.2009 16:48
ABONE OL
Antalya'da Azeri asıllı Rus iş adamı tarafından 1.4 milyar dolara yaptırılan 5 yıldızlı Mardan Palace Oteli dün gece görkemli bir törenle hizmete girdi. Temeli 3.5 yıl önce atılan ve 180 bin metre karelik alana yapılan otelin açılışına önceki gün Antalya'ya gelen ve 1.5 milyon dolar ödenen dünya starları da katıldı.

GÖRKEMLİ GECEDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ


Ünlü sanatçılar Monica Bellucci, Sharon Stone, Richard Gere, Tom Jones, Mariah Carey, Paris Hilton ve Seal dün öğleden sonra çok sayıda Türk ve yabancı gazetecinin izlediği basın toplantısı düzenledi. Otelin gece yapılan açılışı ise "kırmızı halı" serenomisiyle başladı. Gecede ünlü konukların yanı sıra Kazakistan Cumhurbaşkanı Nur Sultan Nazarbayev, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay da hazır bulundu. Açılışta, 20 dakikalık havai fişek gösterisi yapıldı. Gece, Sharon Stone ve Richard Gere'nin sunumuyla devam etti. Kırmızı halıda yaklaşık 15 dakika kalan ünlü İngiliz soul şarkıcısı Seal samimi hareketleriyle dikkat çekti.

STARLAR ANTALYA'DAN AYRILDI

Akdeniz'in en lüks oteli olan Mardan Palace Otel'in dün akşamki görkemli açılışına katılan Paris Hilton, Richard Gere, Monica Bellucci ve Mariah Carey, bu sabah saatlerinde Antalya Havalimanı'na gelerek CIP Salonuna girdi. Mardan Palace Otel'in ünlü konukları için ayırdığı araçlarla CIP Salonuna gelen starlar daha sonra özel uçaklarıyla kentten ayrıldı.