Tatil rotanızı Barselona, Mallorca, Porto ve Lizbon’a çevirin

Kurban Bayramı tatilinde yurtdışına gitme planları yapıyorsanız, 4 gece-5 günlük turlarla Barselona, Mallorca, Porto ve Lizbon'u gezebilirsiniz

Akdeniz'in sönmeyen ateşi Barselona; mimarisi, tarihi, kültürü ve modern yüzüyle daha şehre adımınızı atar atmaz sizi etkiliyor. Barselona'da dünyaca ünlü ressam Salvador Dali'nin resimlerinin sergilendiği Salvador Dali Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca ünlü Flamenko dans gösterilerinden birine seyirci olabilirsiniz. Barselona'ya gitmişken, geleneksel İspanyol içkisi olan Sangria'yı tatmadan ve paella yemeden gelmemenizi tavsiye ederiz. İspanya'ya gelen tatilciler için en vazgeçilmez yerlerden biri olan İspanya'nın en büyük adası Mallorca ise geniş kumsalları ve palmiye ağaçlarıyla sizleri karşılıyor. Mallorca'nın eşsiz güzelliğini yansıtan küçük bir balıkçı kasabası olan Porto, tur esnasında uğranılan yerler arasında. Turun en ilginç kısmı ise Drach Mağarası'nda sarkıt ve dikitler arasında, yerin 25 metre altında, bir kilometrelik mesafeyi yürüyerek klasik müzik eşliğinde bu doğal güzelliğin tadına varmak olsa gerek. Turun son günü ise Mallorca'nın sembolü sayılabilecek Son Marroing bahçesinde dolaşıp eşsiz manzarasına eşlik ediyorsunuz. UNESCO tarafından tarihi kent olarak kabul edilen Porto Bento İstayonu, Sao Francisco Kilisesi, Borsa Sarayı, Porto Katedrali, tarihi şarap mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, şehrin en eski ve tipik yerleşim merkezi olan Riberia bölgesi, Tore dos Clerigos Kulesi, şehrin en ünlü alışveriş caddesi olan Santa Catarina, Don Luis 1. Köprüsü, Arrabida Köprüsü, şehrin yeni ve modern bölgesi olan Boa Vista ile size bambaşka bir dünyaya götürüyor.

SINTRA'YI KAÇIRMAYIN

Portekiz turunda ise başkent Lizbon'un labirent gibi sokaklarında kaybolabilirsiniz. Lizbon turu esnasında Sintra turuna katılabilir, bir tepe üstüne kurulu tarihi şehir Sintra'yı, eşsiz manzarasıyla Cabo da Roca'yı Atlantik kıyısındaki Cascais balıkçı kasabasını ve Estoril'i görebilirsiniz.

Beş gün aralıksız gezi fırsatını kaçırmayın!

Kış sezonu yurtdışı turları için tatilciler şimdiden planlarını yapmaya başladı. Anı Tur ile 5 Aralık çıkışlı 4 gece - 5 gün olarak düzenlenen Barselona, Mallorca ve Porto - Lizbon turları, tatilcilerin tercih ettiği turların başında geliyor. Bu turlar için şimdiden erken rezervasyon fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Anı Tur bütçenize uygun fiyatları ve ödeme koşullarıyla aralık ayında da tatilseverlerin meraklarını giderecek.

BİZE ULAŞIN