Ulusoy’da yolculuk ekstra güvencede

Türkiye’nin en köklü ulaşım firması Ulusoy, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Ulusoy Seyahat, AIG Sigorta ile gerçekleştirdiği işbirliği ile yolcularına 3 TL'den başlayan özel primler ile geniş kapsamlı seyahat sigortası teminat seçenekleri sunuyor. Ulusoy yolcularına özel prim ve teminat içeriği sunan Travel Guard ile yolcular artık seyahat sigortalarını kendi tercihlerine göre düzenleyebiliyor.

Ulusoy Seyahat, AIG Sigorta işbirliğinde artık tüm müşterilerine geniş kapsamlı teminatlar içeren Travel Guard Seyahat Sigortası alternatifi sunuyor. Böylece dileyen yolcular standart sigorta poliçelerindeki sınırlamalar ve muafiyetlere maruz kalmadan seyahatlerini kendi ihtiyaçları doğrultusunda güvence altına alabiliyor. Ulusoy müşterileri için özel olarak hazırlanan ve Tek Yön seyahatlerde 48 saate kadar geçerliliği olan sigorta ile yolcular, kaza sonucu yaralanmadan acil tıbbi nakile, seyahat iptalinden aile yakını transferine kadar geniş bir yelpazede sunulan teminatlarla güvenli ve huzurlu bir seyahat yapma şansına sahip oluyorlar.

Ulusoy Seyahat olarak kalite ve konfora büyük önem verdiklerini ifade eden Cem Koçak "Kurulduğumuz günden beri müşterilerimize verdiğimiz hizmetleri, onların ihtiyaçlarını önceden belirleyip analiz ederek genişletiyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz Travel Guard hizmetimizle müşterilerimize, seyahatleri boyunca beklenmedik durumlara karşı kendilerini ve yakınlarını geniş kapsamlı teminatlarla güvence altına alabilmeleri için yüksek kaliteli bir seyahat sigortası sunuyoruz. Genel olarak kullanımda olan seyahat sigortalarını değerlendirdiğimizde Travel Guard'ın böylesi geniş teminatlarla ve bu kadar kapsamlı hizmet sunan nadir poliçelerden olduğunu söyleyebilirim. Bu yeni hizmetimizi yolcularımız paylaşmaktan dolayı çok mutluyuz" dedi.

Ulusoy yolcuları bu hizmet kapsamında artık ister iş ister tatil amaçlı yurtiçi seyahatlerinde 3 TL'den başlayan özel primlerle Travel Guard seyahat sigorta poliçesine diledikleri an internet üzerinden satın alabilecek.

Detaylı bilgi www.ulusoy.com.tr ve Ulusoy Travel Dergisinde...

BİZE ULAŞIN