Avrupa'nın kalbine yolculuk

Sabah güne Paris'te uyanıp her gün Avrupa'nın farklı bir şehrini görmek, güzel bir rüyayı yaşamak gibi. Farklı kültürleri keşfedip eğlenmenin keyfini doyasıya çıkaracağınız Benelüks-Paris turunda hayal gibi bir zaman dilimi sizleri bekliyor

Belçika-Hollanda ve Lüksemburg'un coğrafi birlikteliğiyle oluşan Benelüks ve buradan Paris'e uzanan tur, son dönemde tatilcilerin en gözde destinasyonlarından. Lüksemburg, Brüksel, Amsterdam, Paris, Köln ve Disneyland keşfinin kapılarını aralayan bu tur unutulmaz anıların da habercisi.

FOTOĞRAFÇILARIN VAZGEÇİLMEZİ

Bu turun vazgeçilmez duraklarının başında UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Lüksemburg yer alıyor. Müze olarak gezilebilen yeraltı geçitlerinde şehrin köklü geçmişine doğru bir yolculuğa çıkaran bu eşsiz şehir, Avrupa'nın en iyi savunma merkezi olarak biliniyor. Turun vazgeçilmez diğer durağı ise doğanın tüm güzelliklerini içinize çekebileceğiniz Brüksel. Yeşilin her tonunu görebildiğiniz bu şehir, fotoğrafçıların vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Ziyaretçilerine bir masalı yaşatan bu şirin şehirde Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Palace, Manneken Piss, Atomium ve Heysel (Kral Baudouin) Stadı'nı mutlaka görmelisiniz

BİSİKLET DOSTU ŞEHİRLER

Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı ve Kırmızı Fener Sokağı ile Amsterdam, Avrupa turunda görülmesi gereken eşsiz duraklardan. Sokak ve caddeleri araç trafiğine kapanmış, bisiklet dostu olan bu şehir sanatseverlerin de gözdesi. Cıvıl cıvıl gece hayatıyla ayrı bir eğlence anlayışını sunan bu şehre gelmişken eski balıkçı kasabası Volendam'ın liman bölgesinde de mutlaka zaman geçirmelisiniz. Ucuza hediyelik eşya bulabileceğiniz limanda taze deniz ürünleri yeme fırsatını da kaçırmayın.

BÜYÜLEYİCİ BİR GÜZELLİK
Paris der demez akla hemen romantizm ve ışıklar geliyor. Bu kentin ışıl ışıl sokaklarında dolaşıp o romantizme kapılmamak zaten ne mümkün. Muhteşem mimari yapıları, dar sokakları, Seine Nehri manzarası eşliğinde şüphesiz ki Paris'i en iyi görebileceğiniz yer şehirle özdeşleşen Eyfel Kulesi... Paris'in doyumsuz manzarasını seyredebileceğiniz bu kulede, şehrin ritmini kalp atışlarınızda hissedecek, bu büyüleyici güzelliği daha da merak edecek, keşfetmek için sabırsızlanacaksınız. 3 bin 800 adet tarihi esere ev sahipliği yapan bu şehir sanat dünyasının da başkenti. Tarihi ve kültürel hazineleriyle dünya kenti olan Köln ise Benelüks-Paris turunun sürprizleri arasında. Bu turun en eğlenceli kısmını ise Disneyland'a yapılan yolculuk oluşturuyor. Çocuklu aileler ve çocukluğunu yeniden yaşamak isteyen tatilciler için eğlence diyarı Disneyland tüm sürprizleriyle ziyaretçilerini bekliyor.
BİZE ULAŞIN