Celestyal Cruises da EMITT’te

EMITT’e katılan cruise firmalarından Celestyal Cruises, fuarda erken rezervasyon programlarını, Yunan Adaları, bu yıl Türkiye pazarında da lanse edeceği Küba turu ile yeni destinasyonlarını tanıtacak

Celestyal Cruises da EMITT’te
Celestyal Cruises'un Türkiye Temsilcisi Özgü Alnıtemiz, erken rezervasyonun kruvaziyer sektöründe avantaj sağladığını, gezginlerin bu avantajın bilincinde olduğunu söyledi. 2016'da 30 binin üzerinde Türk turiste Yunan adalarını gezdirerek cruise tecrübesi yaşattıklarını belirten Alnıtemiz; EMITT Fuarı'nda erken rezervasyon fırsatlarının sektöre bir rahatlama sağlayacağını ifade etti. Alnıtemiz, fuarın sektörü motive edeceğini dile getirerek şunları söyledi: "Sektörde yaşanan olumsuzluklara rağmen Celestyal Cruises, Türkiye pazarına olan inancından vazgeçmemiş, Türkiye'yi 'analiman' ilan ederek gemilerini İzmir, Kuşadası, Çeşme limanlarına demirlemişti. Geçtiğimiz yıl 30 bin Türk'ü Yunan Adaları'nda nasıl gezdirdiysek bu yıl da cruise tecrübesini daha çok kişiye yaşatmaya devam edeceğiz." Alnıtemiz erken rezervasyon kampanyasına ilişkin de şu bilgileri verdi: "Ocak ayı sonuna kadar yüzde 35 erken rezervasyon indirimi uygulayacağız. Sonra kademeli olarak bu oranlar azalacak. Geçen sezon erken rezervasyon kampanyalarımızla hedeflediğimiz satışın yüzde 35'ini yakalamıştık. Erken rezervasyon kampanyamızla bu yıl da yüzde 40'lara ulaşma hedefimiz var."

Euphoric tur müjdesi
Yunan Adaları'nda bu yılın sürprizi Euphoric turlar olacak. Euphoric turlarda misafirler özelikle 7 gecelik rotaya teşvik edilecek. Idyllic ve Iconic Aegean turları yine devam edecek. 3, 4 ve 7 gecelik alternatifler sunan turlarla Ege sularının en güzel adaları Mikonos, Sisam, Milos, Kos ve Ios ile başkent Atina'yı gezmek mümkün olacak. Bu yılki yeniliklerden biri de her şey dahil konsepte bir kara turu eklemek oldu. Misafirler ekstra turlara katılarak tecrübeli Türk rehberlerle gittikleri Yunan adasının derinliklerini keşfedebilecek.
BİZE ULAŞIN